Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Saját házamban szeretnék...

Saját házamban szeretnék magamnak egy gyerekesen berendezett szobát. Szerintetek meg merjem lépni?

Figyelt kérdés

Infantilis fiú vagyok, nem fétisből van nekem ez, hanem mert kicsiként molesztált az apám. Szeretnék egy szobát, ahol lenne sok játék, mert nagyon szeretem a játékokat a mai napig, illetve a tapéta is gyerekes lehetne. Nagyon hiányzik a gyerekkorom, vagyis az, ami nem volt, amiről akkor is csak álmodtam, hogy majd egyszer saját lakásomban a magam ura leszek és annyit játszom és mesézek nyugalomban, amennyit csak szeretnék. Aszexuális vagyok, így sajnos párom sincsen. Van egy házam, ami rendelkezik egy nappali étkezővel, illetve egy félszobával és egy padlásszobával, ami nagyon nagy. Ott lenne ez a szoba. Viszont anyukám tuti látni akarja majd a felső szobát, meg a többi családtagom is, és furcsán fognak nézni, értetlenül. Nekem ez nagyon rosszul esne.


Nem hordok pelenkát, nem vagyok fekalomán, ez pusztán regresszió, még mielőtt valaki hasonló dolgokat látna bele ebbe! 30/F



2018. nov. 10. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha erre vàgysz hàt csinàlj olyan szobàt.

Velem szerencsére nem történt ilyesmi ,mégis szívesen hasznàlok kifestőket meg mesekönyveket is olvasok.Negyven éves létemre.

2018. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!