Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapni ingyen, adni arany áron...

Kapni ingyen, adni arany áron akar. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Voltam az egyik ismerősömnél aki állandóan spórol, ha valami 200 Ft nál drágább akkor már "ilyen drága???!!!" felháborodva kérdi. Szóval szólt hogy menjek át mert vannak régi szerszámi,nézzem meg, ha kell eladja. Egy furóért 25 ezret akart kérni,ami vagy 20 éves és újonnan most lenne vagy 10 ezer. Egy villákulcsért 700/db és csupa rozsda. Próbáltam alkudni, de hülyének nézett és "ne hülyéskedj már" ezzel lezárta. Miért ilyen smucig? Ő mindent ingyen akar, de adni meg milliókért.
2018. máj. 9. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nőben ismerek ilyet. Volt kolléganőm. Számlákra a gyerekre tőlünk sirta ki több körben a támogatást,aztán mikor mutatta a 7dik platformját azon a héten,mondtuk férjemmel h pénzcsap elzárodik.. Na azota talált más balekot akit lehuzhat.. A gyereken sprol,de a falnc kötelező.
2018. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg van-e még fitymája.
2018. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Hogy jön ide a fityma? :O
2018. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
A fitymás igen ott van XD big lajk
2018. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
A fityma jó volt!! 😂😂😂😂😂😂😂
2018. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Hoppá,nekem is leesett közbe a fityma. Jujuj. :D
2018. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Rengeteg ilyen ember van. Sunyi, kapzsi emberek.
2018. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van, engedd el a dolgot... Nálunk is a kvázi nagynéném hasonló típus. Felújításuk után meg szerettük volna venni az egyik nekünk tetsző csillárjukat mert ők újat vettek, mondtunk rá egy összeget. Felháborodott, hogy ő ezt majd 2x annyiért másnak eladja, ennyiért nem eladó. Persze nem adta el, így felajánlotta az anyósának, hogy nyugodtan vigye el magának. Az anyós elhozta és odaadta ingyen nekünk... 😂😂 Szóval nem mindig jól jönnek ki ezek az emberek sem a dolgokból nyugi.
2018. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem egész Magyarország ilyen, azért tartunk itt...
2018. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!