Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek jobban bejön az új...

Valakinek jobban bejön az új star trek sorozat (Discovery) mint az új star wars film? Mert nekem igen.19f

Figyelt kérdés
nem vagyok egyik félnek sem a fanatikusa, és a star wars előzmények, sztem marha jók, de az új filmek gagyik és mintha a réginek a remake-je lenne ( magán vélemény, illik tiszteletben tartani :D ). Viszont az új Star Trek rohadtúl bejön. Valahogy olyan újat tudtak mutatni. Tökre más az egész mint az eddigiek. Igaz, sajnos most félbeszakadt, de remélem hamarosan folytatják.
2018. febr. 15. 16:27
 1/3 Captain Logic ***** válasza:
A Star Warsnál ez egy kicsit nehéz. Ha ugyanolyan, az a baj, ha tök más, az a baj.
2018. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs értelme összehasonlítani a kettőt, mert ég és föld a különbség, már csak azért is, mert a Star Trek sci-fi, a Star Wars meg fantasy.
2018. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem alapvetően jobban bejön a Discovery, de ez azért is van, mert egy kicsit jobban szeretem a Star Treket. A saját univerzumhoz viszonyítva nem tudnék dönteni.
2019. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!