Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem feltek amikor fizettek...

Ti nem feltek amikor fizettek valahol akkor véletlenül ket otszazast vagy ezrest adtok oda egy helyett?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen mas bankjegyből adtok véletlenül kettott, nekem ez a paranoiam.

2018. jan. 4. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
nem
2018. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Én szerencsére a 21. században élek, ahol már létezik az elektronikus fizetés és nincs szükség ilyen civilizálatlan fizetőeszközökre, mint a papírpénz. Nem is tudom mikor vettem le utoljára pénzt a számlámról.
2018. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
nem tudom miért pontoztátok le a kettest, én tökéletesen egyetértek vele. minimális készpénz hordok magamnál én is. a legbiztonságosabb dolog. és lassan már minden kis sarki boltban lehetséges fizetni vele.
2018. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem félek, mert mielőtt oda adom leellenörzöm hogy mi van a kezemben
2018. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
bárkivel előfordulhat. használj bankkártyát, ha ennyire félsz a papírpénztől
2018. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem félek. Egyszer véletlenül két db ezrest adtam és az eladó amikor észrevette, visszaadta.
2018. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem félek, hanem odafigyelek, hogy mennyi pénzt adok ki a kezemből.
2018. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 2-es azert lett lepontozva mert parasztkent adta elo a mondanivalojat.

Es random piacokon, vagy mas embereknek szemelyesen meg mindig keszpenzel fizetsz. Rengeteg olyan alkalom van ahol nem tudsz kartyaval fizetni, vagy epp nem eri meg vele foglalkozni.

2018. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sosincs olyan hogy nem éri meg, legalábbis itthon. Angliában (Skóciában) van olyan, hogy x összeg alatt nem lehet kártyával, vagy kártyás fizetésnél plusz díjat számítanak fel, de itthon ilyennel még nem találkoztam
2018. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért félnék?


Én veszem ki a pénztárcából a pénzt. S direkt úgy adom oda, hogy közben hangosan számolom neki bankjegyenként(ezzel is ellenőrizve magam).

Lehetetlen így hibázni.

2018. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!