Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, ha nem táncolok...

Mennyire ciki, ha nem táncolok szalagavatón?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, idén év végén lesz a szalagavatóm.


Valószínűleg nem fogok táncolni, és igazából emiatt elég gáznak érzem magam.

Mármint nem is konkrétan emiatt, hanem amiatt, hogy nem kért fel senki...

Nálunk mindig legalább kétszer-háromszor annyi lány van az évfolyamban, mint fiú. Ezért már bevett szokás, hogy hónapokkal (akár évekkel) korábban lefoglalják a lányok a srácokat.

Ez így is lett, szépen már tizedik elején elkezdődtek a felkérések, még a nálam kevésbé népszerű és talpraesett srácokat is felkérték, de engem senki. Ez már csak azért is gáz, mert haverjaim külön beajánlottak lányoknak, mikor ők visszautasították őket, de semmi, még csak meg sem kérdezte senki, hogy táncolok-e?!


Tudom, ne rinyáljak hanem keressek valakit, ha akarok táncolni, de egyrészt már szinte tényleg mindenkinek van párja (alsóbb évfolyamból kértek fel partnert a lányok), másrészt eléggé megalázva érzem magam, mert kivétel nélkül tényleg minden fiút legalább egyszer megkérdeztek, de engem senki, szóval inkább azt mondom, hogy "nem akarok táncolni", minthogy bevalljam, hogy "nincs senki aki hajlandó lenne táncolni velem".


2017. máj. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én se táncoltam és senkit se érdekelt, ahogy engem sem. Semmit se jelent, ez nem amerika, ahol fel van kapva.
2017. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Itt inkább az lenne a fontosabb kérdés, hogy vajon mi lehet az oka a dolognak.

Higiénés dolgaid rendben vannak? Használsz dezodort? Nincs szájszagod? Nem izzadós nagyon a tenyered? Nem vagy tól alacsony, túlsúlyos?


Nem hiszem, hogy a stílusoddal lenne a gond, mert van, akinek a szerény, van akinek a bohóckodós, van akinek a macsó fiúk jönnek be, ha ez lenne a gond, lenne partnered.


Inkább alap oknak kell lenni a háttérben, amit a jövőre nézve nem ártana kiderítened, hogy változtathass rajta.

2017. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én már ott se voltam a szalagavatómon, mikor a táncok mentek...


Kicsit se érzem hiányát, hogy ez kimaradt az életemből.

2017. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem jobban is jársz így...én felkértem egy olyan lány ismerősömet, akikkel évekkel ezelőtt megbeszéltük a dolgot, persze nem komolyan, aztán az elején tök jó ötletnek tűnt, maga a bál meg egy rakás szar volt...ő otthagyott engem, másokkal volt végülis egész este, utána meg tartotta a markát a ruhakölcsönzős díj feléért, mert "így szokás"...:D


ha olyan embert találsz, aki csak jófejségből vállalja el a dolgot, simán lehet az a vége, hogy egy rossz élmény marad.

ez pont akkor működik jól, ha egy olyan ember a párod, akivel közösen komolyan gondoljátok ezt az egészet...neked meg nincs ilyen, így ne is törd magad rajta...elmenni meg elmehetsz a bálba, ha táncolni nem is táncolsz.

2017. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. A fiú dolga a lányt felkérni és nem fordítva, jesszusom mi ez már...

2. Év vége még rohadt messze van, addig bármi lehet, lehet meg buksz, lehet mások buknak meg, lehet más suliba kerülsz, nem tudhatod...

3. Amikor elkezditek a táncot tanulni gondolom már szeptemberbe ezzel kezdtek akkor tuti hogy elfog dőlni mi legyen és ha úgy van kijelölnek neked valamit. Csak lesz valaki aki táncol majd veled.


Szerintem ezen ne görcsölj, vagy kérj fel te valakit, vagy hagyd a fenébe.

Így is úgy is ciki lesz ha nem táncolsz és kitűnsz majd, mindenki ott fogja mondani a hátad mögött és kitudja milyen szerencsétlen utolsónak fognak gondolni hogy arra sem voltál képes hogy legalább megpróbálj te felkérni valakit.


Még hogy a lány kéri fel a fiút, eszem megáll basszus....

2017. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz szerintem. A másik osztályban is volt egy gyerek, aki nem táncolt, míg mindenki más az osztályukból igen és egyedül az osztályfőnöke meg pár tanár cseszegette emiatt :D Néhány tanár még próbálta is "megtéríteni", hogy de táncoljon már, így, hogy nem táncol, olyan, mintha nem lenne része az osztálynak (egyébként részben emiatt se táncolt, mert sokan cseszegetik az osztályából, szóval tényleg nem a "része" az osztályközösségnek, és ezen nem segít az, hogy beáll táncikálni..), meg csak egy szalagtűzője van mindenkinek az életben, ha ezen nem vesz részt, már többé nem pótolhatja be...Erre mondta, hogy ok, de őt ez nem igazán hatja meg, meg azt a több tízezer forintot, amit a tánctanárra meg a táncruhára költenek a többiek, ő szívesebben költi el értelmesebb dolgokra, pl. a gépéhez venni akar új alkatrészeket, arra szívesebben költ, mint a szalagtűzőre xD...És mindenki tök hülyének nézte, pedig igaza volt :D

Meg amúgy így utólag én is azt mondom, kár volt táncolnom, ugyanis kidobtam egy csomó pénzt a tánctanárra és egy csomó szabadidőmet is a táncolással csesztem el, ugyanis az ofő kijelentette, hogy utolsó óra után senki ne merészeljen hazamenni, hanem ott kell maradni még a táncot gyakorolni...7 óra után pont erre vágyom legjobban, hogy este 8-ig bent táncikáljak, tényleg...Aztán járkálni kellett a szabóhoz is méretet venni meg a ruhát igazítgatni, meg nem csak az összes ofői óra, hanem kb minden második olyan óra, amin az ofővel vagyunk, azzal ment el, hogy nem is tanultunk, hanem veszekedtünk azon, milyen ruhába legyünk...És mindezt miért? Azért, hogy táncoljunk kb 7 percet, amire már kb senki nem emlékszik...A szüleim konkétan azt se tuják már, mit táncoltunk, az osztály 95%-a pedig az egész táncot el is felejtette kb..Meg mindenki ott mondta, a tanáraink főleg, hogy uhh, a szalagtűző így meg úgy, ez egy mérföldkő az életünkben, ilyen csak egyszer van...Hát nem tudom, én egyáltalán nem érzem ezt akkora dolognak :D Főleg így, hogy senki se emlékszik már rá, hogy mit táncoltunk, meg nekem is az maradt meg az emlékeimben a szalagtűzőnk napjáról, hogy annyira fájt a lábam a magassarkúmban, hogy azt hittem, beszarok, már azon gondolkodtam az ünnepség felénél, hogy nem érdekel, ott mindenki előtt fogom és leveszem a cipőmet, nem akarok még fél órát ott ácsorogni benne..Bár végül mégis kibírtam, igazi hős vagyok, mi? :"D Szóval nem érzem úgy, hogy ha kihagytam volna, most bánkódnék miatta..

19L

2017. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, én sem táncoltam. Már a gondolattól is rosszul voltam, hogy több száz ember nézze, ahogy hülyét csinálok magamból, és engem sem kért volna fel senki.

Egyedül azok a tanárok voltak kiakadva, akikkel több óránk volt és ezért jobban ismertek, mindenki mondta, hogy ezt mennyire meg fogom bánni. Lófszt bántam meg, a mai napig örülök, hogy nem kellett könyörögnöm, hogy valaki táncoljon velem, nem kellett hetente többször, plusz szünetekben, munkaszüneti napokon bemenni a suliba és estig táncikálni, semmi közöm nem volt a sok veszekedéshez, kiabáláshoz, mert nem tudtak megyegyezni, hogy milyen ruhában legyenek... Plusz nem kellett több tízezer forintot kidobnom ruhára, fodrászra, táncpróbákra. Inkább befizettem érettségi előkészítőre és tanultam, fel is vettek orvosira :D 19/L

2017. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!