Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen lányról mi a vélemeny...

Az ilyen lányról mi a vélemenyetek?

Figyelt kérdés

Nem istudomhány éves.. Talán 20-22..

Szlovákiában született,de nem vehető ez észre. Budapest 4. kerületében él egy panelban. Szerintemaz anyjával, meg van egy kisebb testvére. Nem tudom,hogy apja van e..Egyetemre jár.

Emellett hostess munkát végez . Nem szexuális tevékenységet,hanem mondjuk elmegy valakivel bulizni és ezértfizetni kell, elkell őt látni,szoval neki mindezintyen vanésmegkap is érte penzt. A pénzt tartja mindenek előtt ilyenalkalmakkor.

Tényleg nagyon szép,mintha valami luxus prosti lenne..


Lehet,hogy rejtőzik benne efféle dolog? Vagy ez egy ártatlan kis pénzszerzes modellügynökség álltal?

Pénzéhes? Gazdag padi mellett találná meg a "boldogságot"?!

Egy átlagos lány,aki kivülről penzesnek tùnik,de átlagos.

Buli azélet vagy igy alakulki a qva?!

Jófejnek találom,szép,de mi denekelőtt áll a pénz. Vagy legalábbis azefféle munka kapcsán.Kiváncsivagyok mi lesz vele mondjuk20 év múlva..


2017. ápr. 30. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sok ember hostess egyetem mellett. Senkivel se szexel ez olyan hogy fizetik hogy lemenjen ilyen bulikba gadagéknak hogy lássák hogy mennyi szép nő jár oda. A legtöbb lány ezt nem csinálja egyetem után mert akkor lesz ideje és keve normális munkára. Persze van akinek ez nem fér bele az értékrendébe.
2017. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Erre szokták azt mondani, hogy: "közöd"?
2017. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg csak hostessként dolgozik, azokat rendezvényeken látod és a boltokban, amikor kaját kínálgatnak. Akik buliban személyek mellett pózolnak, azok mást is bevállalnak. Ezeket a lányokat nem csak dísznek keresik, hanem az este befejezéséhez is.
2017. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!