Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek pénzközpontú?

Figyelt kérdés
Havi 400 ezer körüli összegből èlek, hitel/tartozás mentesen. Ez tudom, hogy jobb sokaknal, más gyereket nevel ennyiből stb. De ez szerintem még messze nem luxus szint, nagyobb kiadásokra spórolnom kell azért stb. Ès sosem érzem magam jól, irigy vagyok a nálam gazdagabb emberekre, rossz érzèsem van, hogy nem szabadna annyit költekeznem semmire stb. Mas ismerőseim meg vígan mondják hogy hónap végén az utolsó 5 ezrén elmegy sörözni vagy pizzázni. Okè ez se jobb, de én is szeretnék lazább lenni, hogy ne attól függjön a kedvem, hogy épp 5 ezer vagy 100 ezer van e a pénztárcámban. A párom sokkal lazább,mellettr azért válzoztam, de most megint megrekedtem itt. Hogy lehet ebből megváltozni?
2017. ápr. 2. 18:27
 1/1 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Csináld úgy mint én.


Legyen egy meghatározott cél amire gyűjtesz, arra tedd félre a havi összeget. És legyen egy meghatározott keret, amit pedig költőpénzként tartasz számon és nem sajnálod. A másik hogy költs élményekre, rendezvények, nyaralások, azokat sosem bánom meg utólag.

2017. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!