Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért eszem sokat? Lányok...

Miért eszem sokat? Lányok nektek volt olyan korszakotok mikor nagyon sokat ettetek hirtelen?

Figyelt kérdés
Én 15 éves koromig nagyon keveset ettem és azóta viszont nagyon nagy az étvágyam. Most 16 vagyok. Sokat sportolok ezért nem igazán látszik de van rajtam 1-2 kiló felesleg. És egyszerűen ha elkezdek enni nemtudom abbahagyni. Rosszul vagyok magamtól, hogy mennyi kaját tudok enni. Ez el fog múlni? Normális dolog ez?

2017. márc. 26. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna,ugyanigy vagyok,feszul a hasam ugy tele van,de még ennem kell...

Csakhogy en mar huszonéves vagyok:(

Egyebkent azert van,mert valamilyen tápanyaghiányod van/fejlődésben van a szervezeted,kell a tápanyag/keveset eszel/koplalsz,azaz sokáig nem eszel es kiürül a szervezeted.

2017. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"sokat sportolok" itt a válasz a kérdésedre, több tápanygot igényel a szervezeted, éhesebb vagy. Ez lenne a logikus, de az is lehet, hogy valamit elnyomsz ott "belül".
2017. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!