Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar mostanában bántani?...

Miért akar mostanában bántani? Amikor megvédem magam, miért jön a nyakamra továbbra is? Hogyan szabaduljak meg egy agresszív embertől?

Figyelt kérdés

Van egy haverom. Néhány hónapja ismerjük csak egymást. Ő fiú, én lány. Egyikünk se akar semmit a másiktól. Egy idene elég agresszíven kezdett el viselkedni velem. Egyik nap valamit hülyéskedtem az egyik ismerősömmel, ahol ő is ott volt, és rácsapott a fejemre egyet. Mindenki ledöbbent körülöttünk. Visszakézből akkorát rácsaptam a tarkójára, hogy csak úgy csattant. Innentől nem kerestem a társaságát. De mégis jö0n utánam. Amikor valakivel beszélek, és ő csatlakozik a beszélgetéshez, mindig próbál túlüvölteni. Egyszerűen egy idióta lett (vagy ilyen volt, csak nekem nem mutatta meg az igazi énjét?!).

Azt reméltem, hogy ezek után nem fogja keresni a társaságom, de sajnos tévedtem. A villamosnál lekicsinylően beszélt velem, hogy értsétek: "te komolyan ennyire süket vagy?!", "csőrike (gúnyosan)" és ehhez hasonló megnyilvánulásai vannak. Felemeltem a hangom és számon kértem tőle, hogy mégis hogy beszél velem, mit képzel magáról...stb. Azzal zártam, hogy mostmár pofán verem. Ekkor szerencsére meglepődött, és más irányba indult el.

Tudom nem volt egy intelligens megoldás ez a helyzetre, de már semmi nem hatott. A múlt hónapban kezdett velem pofátlan, lenéző aljadék módjára viselni, és sehogy nem bírtam tőle megszabadulni. Nem volt már a repertoáromban semmi, amivel ne próbálkoztam volna.

Ahogy ismerem, ez se hatotta meg, legfeljebb egy kis időre.

Mit kezdjek vele? Próbáltam már a levegőnek nézést is, de ez se nagyon válik be, mert ugyanarra az egyetemre járunk, és sokszor ugyanott vannak óráink.

Ti hogyan koptatjátok le az agresszív embereket?



2017. márc. 18. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:

*ideje

*viselkedni

(A Gyakorin mindig becsúszik valami helyesírási hiba nekem. Érdekes...)

2017. márc. 18. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld. Ülj az osztály legvégébe, ne nézz rá, ne szólj vagy köszönj neki. Majd lehet egyszer megunja.


Egyébként szerintem lehet a fiú akart valamit tőled, csak látta hogy nem viszonzod és bekattant a várásba.

2017. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ahogy megvillantotta a "dühkezelési technikáját", már esélye sincs.
2017. márc. 18. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyébként amúgy lett volna esélye? Lehet ha mutatsz valami jeleket akkor nem esik ilyen állapotba. (De ez nem a te hibád hogy így kezelte, feltéve ha ez volt a baja.)

Ha komolyabbra fordulnak a dolgok és bántalmaz, akár a rendőrségnek is jelentheted hogy zaklat.

2017. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem lett volna esélye, mert HAVER. Nyilván a potenciális partnerjelöltek közül nem egy havert fogok számításba venni, ahogy rokonnal jön össze épeszű ember, hanem inkább olyannal, aki randira hív és kinyilvánítja nekem a tetszését.

Ha büszkeségből nem szólt a szandékáról, akkor egyrészt magának köszönheti, másrészt pedig becsapott engem egy barátság illúziójával.

2017. márc. 19. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs fiú lány barátság!! Titkon beléd volt ,vagy van zúgva,te meg észre se veszed. Ő meg gyáva volt szólni,vagy úgy volt vele ,hogy egyszer csak kiadja a helyzet,addig meg a közeledben lesz .De mivel átnéztél rajta mint férfin ,ezért bekattant. Vagy módszert váltott ,mert azt hallotta hogy a bunkókat szereted akik aláznak.
2017. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fiu baratok vagy rokonok eltudjak intezni hogy leszalljon rolad, nem ertem ez neked hogy nem jutott eszedbe, talan titokban elvezed a helyzetet???
2017. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!