Az alfa palik jobban felvállalják szerintetek a pici kutyáikat cicáikat, mint a feminimek?
Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 22:17
21/26 anonim válasza:
Ha már általánosítani akarunk, mondok mást, kérdező. Akinek van gyereke, aki kiéli rajtuk a babusgatási ösztönét, az nem csivut tart, hanem "igazi" kutyát. A csivava pontosan erre lett kinemesítve; utánozza a fejformájával arcberendezésével a kisbabákat. Kerek fej, viszonylag távol ülő nagy szemek, lapított orr, stb.
22/26 A kérdező kommentje:
Fekete Lacinak 4 gyereke van. És vagy 15 éve tart csivavákat.
2017. márc. 4. 15:52
24/26 A kérdező kommentje:
Na kb. Az alfa hím alatt ezt értem.
2017. márc. 5. 00:08
25/26 apababa válasza:
Egy alfa hím nagyívben leszarja ki mit szól vagy gondol.
26/26 anonim válasza:
Alfa hímek az állatoknál vannak. Persze vannak embernek kinéző állatok is )
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!