Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan merjek ismerkedni,...

Hogyan merjek ismerkedni, barátkozni ha úgyis bántanának?

Figyelt kérdés

Általában úgy van hogy bekerülök mondjuk egy osztályba egy ideig megvagyok, késöbb viszont el kezdenek csesztetni az emberek, általában beszólogatnak, kiröhögnek, poénkodnak rajtam

Ez ment ovodától középiskoláig, mintha ez lenne a sorsom hogy áldozat legyek. Mindig a legrosszabb, legnagyobb hangú közösségekbe kerültem, ezt vonzom be vagy nem tudom. Máshol is kinéztek maguknak az emberek.Elhittem magamról hogy egy selejt vagyok,aki alsóbrendű másoknál, semmi sikerélményem nincs. Tanulni se tanulok jól, nem sportolok, amit csinálok esetleg abban is béna vagyok. A sulimban úgy élek a köztudatban hogy a kis töketlen gyerek akit piszkáltak és fél az emberektől.

Már ott tartok hogy bűnözni van kedvem, jól kiélném magamat egy emberi lényen, vagy rongálnék valamit amugy is szeretek éjszaka bóklászni.


2016. okt. 7. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi iz ezt csináljuk egymásal bár mi hülyülönk, bár mikor nem a sajátom a könyv és péniszeket rajzolnak bele azért besokallok
2016. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es, semmi gond a hülyüléssel, ha egymás között csináljátok, és mindenki élvezi, de ha van olyan ember, akit ez zavar, őt békén kellene hagyni.


Kérdező, válthatnál iskolát, érdeklődj, hogy hol van befogadó, rendes közösség.

2016. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de amikro péniszt rajzolnak kölcsönkér könyvbe az nekem nem jó..
2016. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez egy közösségben fordul elő, akkor simán lehet a közösség hibája, de mint írtad minden közösségben előbb-utóbb bejött ahova bekerültél...Úgyhogy lehet, hogy valamit neked is váltotatnod kéne...

Mondjuk az is igaz, hogy a gyerekek gonoszak tudnak lennie nagyon...

2016. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Készítsek neked egy ojan tréninget hogy békébe legyél:D?
2016. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ez volt 11 évig. Aztán egyszercsak elegem lett és úgy döntöttem hogy le fogok szarni mindent ezután, akinek kell annak nekimegyek, visszaszólok, satöbbi.. Így lett vége annak hogy én vagyok az állandó célpont.
2016. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne pontozzatok le, ismerősöm hasonló volt, és aki bántotta beleszart a táskájába tesi órán xD, úgy éreztem ezt el kell mondanom :D
2016. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!