Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ciganyoknak miert van az a...

A ciganyoknak miert van az a szokasuk hogy odamennek idegenekhez amikor kunyizni akarnak valamit es nyujtjak a kezuket hogy kezetfogjanak?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem fogdosni idegenek kezeit (foleg ha retkesek). Hogy lehet az ilyet elkerulni, hogy ne sertodjon meg ne kopjon szembe??
2016. aug. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek. Én ilyen kézfogósokat még nem láttam, errefelé "szórólapokkal" próbálkoznak.
2016. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jelzi a békés szándékot , de megtévesztést jelent . Tetesd külföldinek magad és tarts paprikasprét ha tetűsködnének .
2016. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltam a Boráros téren. Odajön hozzám a barna illető, hogy adjak mán neki 300 ft-t melegszendvicsre kell. Mondom nincs nálam kp. Erre megszólal, hogy az nembaj tudok neki venni kártyára is...
2016. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a szórólapos nagyon idegesítő


nyújtja, aztán mondja hogy 300 ft lesz


mondom ja bocs aszittem dolgozol, frissen pestiként ezt eljátszották egyszer kétszer, azóta csak nyilvánvalóan egyetemistától veszek el bármit is

2016. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!