Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek riporterek...

Hogy lehetnek riporterek ennyire bunkók? Vagy egyáltalán az emberek.

Figyelt kérdés

Az Emberek témakörbe raktam, mert nem feltétlenül a médiáról van szó, hanem egyszerűen nem értem, hogy lehet valaki ennyire bunkó. Most tudom előre, lesz, aki megkérdezi, hogy ez-e a legnagyobb problémám, de engem ez meglepett.


(Angolul van, de az a lényeg, hogy ilyeneket mond a riporter, hogy a feleséged akkor is veled maradna, ha megcsalnád, meg csak a pénzért van veled, meg nem is akartad elvenni, megbántad, hogy elvetted feleségül, illetve "kikényszeríti", hogy az énekes megmondja, hogy a felesége terhes, pedig nem akarta Nem mindegyik ebben a videóban van, részekre van osztva.)


Megjegyzés: Nem azzal van a bajom, amit kérdez, tudom, hogy a világ nem rózsaszín, de magát a kérdést tartom bunkónak. ha így is van sincs semmi köze hozzá.


Hogy lehetnek ilyen emberek a tévében? Komolyan ez az értelmes szórakoztatás? És ez a videó még csak nem is új, szóval nem lehet a mai korra fogni.


https://www.youtube.com/watch?v=HXm7qVu2baA


2016. aug. 2. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A nézettséget a szenzáció hozza.
2016. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szenzcáció igen, de ez csak bunkóság, és nem is lett eredménye.
2016. aug. 2. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy bunkóság, de ezzel jár a szenzáció. Nem értem, hogy miért, de sokan erre kíváncsiak és általában eredménye is lesz. Ha egy újság/csatorna sok ilyet hoz, nő a nézettség. Ne kérdezd miért, hogy miért van ez. Ezt szeretik sokan. Engem mindig hidegen hagyott, hogy a kedvenc zenészem kivel, mikor és hogy.
2016. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem is arról van szó, hogy kivel, mikor és hogy, hanem hogy lekezelő, a szavába vág, meg úgy általában bunkó. Eldöntötte előre, mi lesz a válasz, és kész. Ennyire bunkó riportert máskor nem látok.
2016. aug. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!