Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám ezt kiverni a...

Hogyan tudnám ezt kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Fél éve jöttem haza külföldről és próbálom most élvezni kicsit az életem.Amíg itthon éltem is folyamatosan volt barátnőm,1-2 hónap szünettel köztük,és többnyire értelmes lányok voltak.Vettem egy Audit magamnak mert mindig is szerettem volna egy kényelmes és szép járgányt.Nem nagy dolog,csak egy 2006 os A6 os.Az utóbbi fél évben amióta itthon vagyok mindig úgy érzem,hogy az aktuális barátnőm csak a pénz miatt van velem.Hogyan tudnám ezt kiverni a fejemből?Egyáltalán mi ez?Önbizalomhiány?Régen is voltak rendes barátnőim,akkor most miért gondolkodok másképp?
2016. aug. 2. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem nagy dolog"


Sokaknak Magyarországon egy 10 éves Audi A6 már azt a látszatot kelti hogy te valami milliárdos vállalkozó vagy. :D

2016. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háát, az írásodból nálad is az jön le a megfogalmazásodból, hogy igazából te sem mély és igaz szerelmet találtál bennük. Szóval nem értem, miért akadsz fenn. ("folyamatosan volt barátnőm,1-2 hónap szünettel köztük"..., "az aktuális barátnőm") Te is úgy írsz róla (bocs róluk) mint valami maradandó, mély kapcsolatról. :)
2016. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!