Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy nem fésülköd...

Az normális, hogy nem fésülködöm, és 3 hetente mosok hajat? Emiatt már magától elkezdett rasztásodni is. Elítéltek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
16l

2016. júl. 13. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

"Ha ennek ellenére igényes vagy összességében, és a hajad is ápolt," Ne haragudj kedves válaszoló, de hogy gondoltad hogy a kérdező haja ennek ellenére ápolt? Nem mossa, nem fésüli, de legalább nem raktak bele fészket a madarak, vagy mi?

Nem normális, és elég igénytelen dolognak tartom, arra pedig mérget vennék, hogy-bár nem érzed- de szaga is van. Főleg ebben a nyári melegben. Nem ítéllek el, de nem bánom hogy nem vagyunk közeli ismerősök.

2016. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha nem zsíros akkor oké, de nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi idő után nem az.
2016. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom, hogy bírja valaki, hogy nem mos hajat 3 hétig. Én kétnaponta szoktam, pláne ebben a melegben. Nem beszélve arról, hogy mindennap leizzad, egyszerűen undorító lenne, ha nem mosnám.
2016. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mérhetetlenül igénytelen vagy, ennél már talán csak az van lejjebb, aki hetente-kéthetente fürdik, mert sajnálja a vizet fizetni (persze internet és TV van, no meg okostelefon).
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem a vízet sajnálom vagy ilyesmi.

Sokszor szebb a hajam hajmosás előtt, mint után.

Az érdekelt csupán, hogy ez az emberekből milyen érzéseket vált ki.

Tegnapelőtt mostam hajat, de ez a rasztáimon nem változtat, tehát rànézésre nem sok a változás.

2016. júl. 15. 14:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem von egy ismerősöm. Neki derékig érő raszta haja volt. Minden éven csak nyáron mosott hajat, mert csak akkor tudott megszáradni. Hát volt rendesen szaga. Tiszta korpa volt a fejbőre, viszketett neki. Most olyan 5-6 cm hosszú a haja mert le kellett vágatni. Amellett, hogy elég igénytelen volt, már gerinc problémák is jelentkeztek nála. Szóval nem normális, hogy nőként ennyire igénytelen vagy, hogy 3 hetente mosol hajat. Illetve nem is fésülködsz, gondolom milyen fejed lehet reggelente, meg úgy egész nap.
2016. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Képmutató kukifejek ezek... 2es kommentelő csak a tucat egyenfigurák lehetnek jól szocializáltak? A többi igénytelenező ecs aki naponta2 naponta keni a hajára dörzsöli a fejlődébe azt a rengeteg vegyszert annak egészségére... Persze nem mondom aki rendszeresen sportol vagy nehéz duzzasztó koszos melója van annak nem árt de lehet h té sulizol még vagy egy télen fūtött nyáron hűtött irodába pötyögsz vagy épp lehet h egy semmirekellő vagy és nem melozol egyáltalán ezért nem rakódik pár nap alatt centi dzsuva a fejedre így hát nem büdösödik olyan hamar stbstbstb simán elfogadható... Én is havi 1x mosom max 2x ha nagyon retkes mert olyan a melóm sajna és az én esetemben igénytelennek is tartom ezt a dolgot de rasztát akarok és lekaka mások véleményét ha nem teccik a szaga valakinek akkor szagolhatja a seggem is azt minden nap mosom
2016. júl. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kell bizonygatnod, az írásodból is ordít a mélyigénytelenség. Persze senkit sem izgat, csak te is megszólod azt, aki rendszeresen mos hajat, és nem havonta egyszer... No de mit is vár az ember egy prolitól.
2016. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen, még sulizom, ahogy mondtad 17es, de egy csomó "nagyonigényes" lány ismerősöm, akik szintén nem nagyon csinálnak a tanuláson kívül semmit, valamint a folyamatos magamutogatáson kívül. Na ők azok, akik minden erejükkel azon vannak, hogy a társadalom általános normáinak megfeleljenek. Pedig a túl gyakori hajnosás olykor káros tud lenni. De elfogadom a véleményeket.


Ha rasztát akarsz, akkor fel is gyorsíthatod a folyamatot pl horgolàssal, de ahogy jól esik.:)

2016. júl. 28. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!