Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hannibal Lecterhez hasonló...

Hannibal Lecterhez hasonló pszichiáterek vannak?

Figyelt kérdés
Akiknek olyana viselkedésük a beteggel, mint amilyen Lecter volt a sorozatban a betegeivel.
2016. máj. 24. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres az ilyesmi. Én is ismerek egy ilyen pszichiátert, több betegét gyilkosságokra meg más hasonló bűncselekményekre vette rá, a többit meggyilkolta, kibelezte, megcsonkította és megette.
2016. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet bővebben kellene leírnom, hogy hogyan értem.

Úgy vettem észre hogy Hannibal a páciense fölött áll és elképesztően nyugott, jártas a filozófiában, lélektanban amit fel is szokott használni a betegeinél.

2016. máj. 24. 22:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát nem a kannibalizmusról beszélek, hanem magáról a személyiségéről (csak a pácienseivel való viselkedésére értem).
2016. máj. 24. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Remelem igen *.*

Nagyon muvelt karakter az egyszer biztos! ;)

2016. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos van a valóságban is. Én a Dexterben láttam olyan pszihológust aki gyógyszerfüggővé tette a betegeit, majd szépen lassan addig dumálta a fejüket míg öngyilkosok lettek. De szerencsére a fickó hullazsákban végezte a tó fenekén :'DDD
2016. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:D :D tenyleg #5
2016. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Láttam azt a sorozatot is. De Hannibal jobban megfogott. Maga a pácienseivel való viselkedése.
2016. máj. 25. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Van. Nagyon kevés de van, sőt én is ilyen vagyok.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Most ezen mi olyan nagy cucc? beteg embereket k..rva könnyű manipulálni. hannibal lecter egy csicska már nem azért,féltette a hülye életét
2016. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!