Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak/voltak 'hőseitek',...

Vannak/voltak 'hőseitek', akikre felnéztek?

Figyelt kérdés

Emberek, akiket tiszteltek, majdnem példaképül szolgálnak. Ha van kedve valakinek, elmondhatja ki és miért.

(30 fele tartok)



2016. ápr. 20. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, apám.

Bölcs, tud hallgatni, segítőkész, kedves, ellát tanácsokkal, nem szid, nem ver, hanem szavakkal old meg mindent, és elképesztő miket tud elérni. :)

2016. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyen, de lehet, hogy én csak földi gyarló emberekkel találkoztam, akiknek számtalan hibájuk és gyengeségeik voltak.
2016. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de...a srác, akibe szerelmes voltam :"D
2016. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Én egy hajléktalanra. 40 évesen a felesége kidobta otthonról, mert azt hitte hogy megcsalta, majd úgy 4-5 hónap múlva elkezdett neki könyörögni, kérni őt, hogy menjen haza, de ő nem ment. A felesége nem bízott benne, s így nem volt kedve megint hazatérni, így hajléktalan maradt. Rengeteg története van, hogy maradt életben, hogy talált élemet stb. Én felnézek erre az emberre ötletessége, bátorsága miatt. Mamár 67 éves azthiszem, és teljes mértékben boldog, vannak barátai, s nemrégen született unokája.
2016. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Unokatesóm, még gyerekkoromban.

Most nincs.

Ellenben van akinek én vagyok a "kedvenc hőse". :)

2016. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a példakép alatt olyanra gondolsz, akire hasonlítani akarunk, akkor Széchenyi.

Minden vágyam a modern kor Széchenyijének lenni és Magyarországot jobbá tenni.

Ha példakép alatt olyanra gondolsz, akire felnézünk, akkor szüleim. A semmiből építettek fel mindent, hogy nekünk jó legyen. Biztos nem ők a legjobb szülők, de minden tőlük telhetőt megtesznek értünk.

2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy énekes/színész/zeneszerző, akinek minden száma eszméletlenül jól sikerült. Ő rá azért néztem fel, mert csodáltam, hogy hogy lehet valaki ennyire tehetséges, és kreatív, és egyebek. Ez nem jelenti azt, hogy rajta kívül nincs tehetségesebb, de tényleg felnézek rá, ezek miatt. :)
2016. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, hogy a környezetemet (pl.: munkahely) "radarozok", és kiszűröm az olyan embert, aki okos, emberileg-szakmailag okés, és felé húzok, őt próbálom követni.
2016. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!