Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám azt megcsinálni,...

Hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy ne féljek a munkától?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Nagyon is szeretnék dolgozni, folyamatosan keresek is munkát (egyetem mellé), de nekem még mindig szorongásom van kissé, és ez kihat erre is.

Mikre értem:

- bennem van a félelem, hogy elrontok valamit vagy sok mindent

- vagy hogy kárt okozok

- valamiért mindig stresszhelyzetbe kerülök ha behívnak valahova, és ez sajnos a mozdulataimon is látszik

- nehezebben jegyzek meg ilyenkor valamit, mindig vissza kell kérdezzek (külföld), és félek, hogy nem értem meg, hogy mit mondanak, pedig jól beszélem a nyelvet!


Ez leginkább olyan munkáknál van, ahol emberekkel kell(ene) foglalkozni (pincér, promóció, stb.), csináltma már pakolós munkát, az jó volt, csak sajnos megszűnt.

Természetesen ezek nem kifogások, nagyon is szeretnék dolgozni, de hogyan tudnám ezt a stresszhelyzetet feloldani, nyitott lenni, és nem "félni"? Hogyan tudnám a testmozgásokat úgy fejleszteni, hogy ne keltsek "stresszes félős" benyomást, hanem határozott legyek?

Mit kéne tennem?


Valaki tudna segíteni tanácsokkal?


23/F


Szeretnék határozott, komoly lenni, aki bármire képes és nem ijed meg!! Lehetséges ez valahogy, rövid időn belül? :(



2016. márc. 30. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi a helyes és meggyőző, határozott testtartás, beszéd, stb?
2016. márc. 30. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor is meglennének ezek a problémák ha a saját vállalkozásodban dolgoznál?
2016. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy miről beszélsz.

Magamból indulok ki, csak azt tudom tanácsolni, amit én tettem.

Egyszerűen szembe kell menni a félelmeiddel. Egyik ember sem különb a másiknál, nem kell tőlük tartani, ne nézd le magad. Csak egyszer kell a félelemeiden felül kerekedned, utána meglátod, hogy alaptalan volt az egész.

Nehéz rászánnod magad, tudom, de ne halogasd, sokkal hamarabb megkönnyebbülsz. :)

2016. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan nézzek szembe velük eredményesen?:)
2016. márc. 30. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis pl tippek.
2016. márc. 30. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. nem parázol egyfolytában, hogy elrontasz valamit. Csak az nem hibázik, az nem dolgozik. :) Kérdezni is nyugodtan kérdezz, akár még jegyztelehtesz is. Én is azt csináltam az elején. Ha behívnak valahova, nem fognak megenni, nyugi. :)
2016. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*Jav.: Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.
2016. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!