Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólják le sokan és...

Miért szólják le sokan és támadják Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Nem hallgatom a zenéjét, viszont ha covereket készítő youtube-osokat nézek, szinte elkerülhetetlen, hogy legalább egy-két Bieber számba ne fussak bele. Így volt, hogy azokat meghallgattam, mert az adott coveres hangja érdekelt. Előfordult, hogy tetszett és rákerestem az eredeti Bieber verzióra.

Szóval ahogy mondtam, nem követem a munkásságát, de azt tudom, hogy sokan utálják és támadják, amit értek valamilyen szinten, hisz nem egy férfias jelenség, értem itt a stílusára és emellett emberileg is elég hulladék, hogy ilyen slamposan fogalmazzak. Viszont azt elismerem, hogy jó a hangja és tud énekelni.


Miért nem viszonyulnak az emberek objektíven hozzá? Úgy értem, attól hogy egy f..s.kalap maga a gyerek, a tehetségét el lehetne ismerni. Ha valaki hozzá értő erre járna, komolyabb pszichológiai válasz is érdekelne a komoly válaszok mellett.


2016. márc. 11. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó hangja, se tehetsége nincs. Viszont van remek menedzsere, aki egy küksőleg népszerű kinézetű kotonszökevényből (ideiglenesen) sztárt tudott csinálni. JB 30 éves korára sehol nem lesz már.

De a menedzsere nagy tehetség!

2016. márc. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma Justinnal, hogy hagyta magát lezülleni. Popsztár lett, gondolom dől a lóvé rendesen, így már azt hiszi, hogy mindent megtehet. Lásd, ittasan-drogosan vezetni vagy paparazzit pofozni. Sok embernél ezért veri ki a biztosítékot a gyerek.
2016. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a zenéjét, innentől kezdve mindegy, hogy tehetséges-e.

Viszont az "én nem szeretem" egy szubjektív vélemény, amire szerintem az a megoldás, hogy akkor nem hallgatom... Én sem értem, minek fikázni az interneten, vagy dühöngeni miatta. El kell némítani a rádiót három percre, és kész.

2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irigység.
2016. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!