Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkozásnál mikor tartotok...

Barátkozásnál mikor tartotok valakit túl nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Milyen amikor valaki túl nyomulós?
2015. nov. 29. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sokat meg akar tudni egyszerre a másiktól. Nem hagyja szóhoz jutni, és ha nem érdeklődik a másik iránt, hanem csak az ő válaszaira felel.

Akkor nem tolakodó, ha fokozatosan akar megismerni.

2015. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én még senkit sem tartottam életemben túl nyomulósnak...
2015. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki állandóan keresi a társaságom, mindig a nyakamon vagy, akkor úgy érzem, hogy nagyon nyomul. Illetve, túl gyorsan, túl sokat akar megtudni, kérdezget, behatol a szférámba.
2015. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor folyamatosan kérdez, és minden kérdése más témához kapcsolódik, tehát nem is egybefüggő kérdésfallal soroz, hanem mindennel egyszerre, alig hagy időt a válaszra, folyamatosan belebámul az arcomba, ha az orromat fújom, akkor is, mindig megpróbál közelebb jönni hozzám, mindenféle ürügyet meg témát teremteni ahhoz, hogy hozzámérhessen... Kb. ennyi. (Tökéletesen leírtam az egyik ismerősömet.)
2015. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!