Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a fonokom...

Hogyan kezeljem a fonokom tolakodasat?

Figyelt kérdés
Valahogy minden beszelgetesnel a szexnel kot ki es orakig azt ecseteli, hogy ezzel meg azzal a csajjal mit hogy es meddig csinalt... Meg hogy az eddig nala dolgozo csajok elobb utobb mind lefekudtek vele es olyan mintha celozgatna, hogy majd en is. Ilyenkor hogy reagaljak? Ti hogy allnatok ki magatokert? Azert meg a kulturalt kozlesnel szeretnek maradni. Ez mindennapos temafeszegetes, meg az is, hogy razendit, hogy ilyen meg olyan szep vagyok, de tenyleg mar mar giccses es olyan, mintha mindent csak a "cel" erdekeben tenne. Szamomra ez mar kellemetlen, el sem tudom mondani mennyire.
2015. okt. 27. 08:26
 1/6 Zsani vagyok válasza:
Szia szerintem ha elkerülhetetlen hallgast meg mit beszél de ne foglalkozz vele mit mond, hagy mondja vagy hanagyon mondja mond hogy téged nem érdekelnek a nők, hanem a mostani párod vagy valami, te is mondjad neki hogy vele milyen jó.. És akkor hátha le szál rólad..
2015. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nyugisan!


Ne beszélj neki a magánéletedről, ha rázendít az ilyen mondókájára, akkor pár mondat után szelíden, árnyalatnyi kedvességgel, és kicsit úgy mintha sajnálnál egy szerencsétlent, mondd neki kb., hogy bocs, ugye főnök nem munkaköri feladatom, hogy végighallgassam a nők terén elért sikereidet.


Ha meg a külsődet túlzottan gyakran dicséri, akkor is ugyanezzel a képpel, hogy köszi főnök, de ezt már elmondtad ezen a héten is legalább x-szer, tényleg kár többször megismételned.


Ebből egy idő után felfogja, hogy a próbálkozásait szánalmasnak érzed, semmilyen érdeklődést sem tanúsítasz iránta, és hogy ezt folyamatosan úgy adod kulturáltan a tudtára, hogy még csak meg sem sértődhet.


38F

2015. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Ha nagyon rákezd, akkor szólnék neki, hogy sok munkám van :) Néha egy-egy poénnal elütném a félreérthető beszólásait.
2015. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mar elmeseltem neki, hogy boldog parkapcsolatban elek es egy csomoszor, mikor nyomatja a dumajat, ezzel jovok. Mar kiprobaltam azt is, hogy mikor dicser, azt mondom, hogy tudom, hogy nem vagyok ronda, ezzel probalva celozni ra, hogy nincs szuksegem az o velemenyere. Probaltam a meseire ugy is reagalni, hogy feltunoen masfele figyelni. Akkor probaltam ugy is, hogy tobbszor (tenyleg nap, mint nap rakezd...) mondtam, hogy ezt a sztorit mar hallottam. Utolso valaszado,milyen poenokra gondolsz? Lehet azt kene. Sajnos en magamtol nem tudok "poenosan leallitani" .
2015. okt. 27. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkezde rről beszélni.

"Bocsi, hogy félbeszakítalak de nem érdekel a sexuális életed."

Pár alkalom után mehetsz főnökéhez.

2015. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg probald ezt:

amikor ecseteli, hogy a csajokkal igy meg ugy, akkor kezd feszegetni a reszleteket: Es a csajnak volt orgazmusa? Es utana meg kivant teged? Es nyelves csokot is adott a csaj vagy csak fekudt mint a bot.


neki nincs fonoke, akinel lehetne panaszkodni?


egy idosebb kollega akitol segitseget kerhetnel?


parodnak meseltel mar rola?


ha valaki, akkor a parod igazan beszelhetne a fonokkel, hiszen ha masra nem is de a parodra tartozik, ha teged sexualisan zaklat a fonokod


mas munka utan nem neztel meg? csak azert mert ha ez elfajul es nem adod be a derekad, lehet hogy kirug a csavo

2015. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!