Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltűnnek valaha a szeplők az...

Eltűnnek valaha a szeplők az arcomról?

Figyelt kérdés
Anyumnak és nagymamámnak is voltak szeplőik gyerekkorukban, de nekik ilyen 15-16 éves korukra már szinte teljesen eltűnt, mára már nem is látszódik nekik.Az én arcom viszont rettentően szeplős, annyira hogy engem kifejezetten zavar.Szerintetek el fognak tűnni a szeplőim?Vagy ha nem, akkor van rá valami kenőcs vagy akármi ami "leszedi" őket?17/F

2015. okt. 25. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A szeplők nem tünnek el max csak elhalványodnak ha idősebb leszel.
2015. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érdekes, nekem is 17 évesen volt a legtöbb. Aztán elhalványodott és most, 23-24 évesen megint nagyon sok van. Egyre több. Sajnos igazat szól az előző, nem tűnnek el, ráadásul én a bőrrák miatt nem is nagyon próbálkoznék semmit rákenni. Inkább legyen szeplős, mint hogy elrákosodjon...
2015. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!