Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, tökön rúgós történetek?

Lányok, tökön rúgós történetek?

Figyelt kérdés
Írnátok párat? Csak kiváncsi vagyok hogy ki miért használja ezt. És mit gondoltok erről az egészről?

2015. okt. 24. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Elég veszélyes művelet ez. Lehet a filmekben, meg a "történekben" menőnek hangzik, meg összejön de a való életben fordítva is elsülhet a dolog.

Láttam már ilyet "élőben", hogy a csaj tökön rúgott egy fiút, de azután a csaj visszakézből akkorát kapott hogy a földön feküdt 10 percig -2 foggal.

Elég irreális elvárás, hogy egy pasi majd tűrtőzteti utána magát és nem vesz revansot. :)

(Persze vészhelyezetben ajánlatos alkalmazni, de utána azonnal futás)

2015. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, véletlenül előjáték alatt. Szegény (volt) párom, sziszegett, káromkodott, én meg pipacsvörös arccal bocsi-ztam.
2015. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én öcsémet akartam egyszer jól seggbe rúgni, de félrement :/
2015. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Második osztályos jól nevelt kislánykámat szünetben egy osztálytársa nem akarta beengedni a terembe, mire a lányom hirtelen felindulásból maga se tudta, miért, jól meglendítette a térdét, mire szegény gyerek fájdalomtól eltorzult arccal összerogyott. A tanítónő meg beírta az ellenőrzőbe, hogy "Andrea osztálytársát nemi szerven rúgta". Szegény gyerekem reszketve mutatta nekem élete első beírását, mire én utolérhetetlen hangos röhögésben törtem ki. Pedig szegény fiút még urológushoz is elvitték!
2015. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a lányodnak mit mondtál? Lett valami baja a fiúnak?
2015. okt. 24. 21:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Általános iskolában egy lány próbálkozott be nálam ilyennel, mert azt hitte, hogy jó poén lesz. Egyszer.

Felém rúgott, elkaptam a lábát a kezemmel, a másikat meg azzal a lendülettel kirúgtam alóla.

2015. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtam neki semmit, mert olyan vicces volt. A fiúnak a lelki sérülésen kívül nem lett semmi baja, de szükségét éreztem, hogy felhívjam az anyját és bocsánatot kérjek tőle. Ez azóta is családi történet nálunk.
2015. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy srácot egyszer golyón rúgtam, mert hazudozott :)

Pár percig a földön volt :)

2015. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Igaz lányokhoz szólt a kérdés,de leirom!

Monica Devil Úrnővel forgattunk egy bdsmfilmet,kivoltam kötözveaz Andráskeresztre és tökönrúgos jelenetet forgattunk!Az elején finoman rugdosott,majd folyamatosan erősebben, úgy eltalálta a golyóim hogy szinte elájultam,10perc szünetre volt szükségem hogy folytathassuk a forgatást!

2015. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Én még 11 éves koromban rúgtam tökön egy srácot. Az volt a bűnöm, hogy már 9 évesen úgy néztem ki, és úgy is működtem biológiai értelemben is , mint egy 17-18 éves lány, ráadásul látássérült is vagyok, ezért a gyerekkor számomra maga volt a pokol. Mindenki, különösen a fiúk rámszálltak, az iskolai szünetekben egy perc nyugtot nem hagytak nekem, ezért mikor egy csapat nyolcadikos nagy ló megint kereszttűzbe vett, akor az egyikőjük szerszáma találkozott a cipőm orrával Aztán leszálltak rólam, de csak egy időre.
2015. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!