Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Igy hogyan?

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek? Igy hogyan?

Figyelt kérdés
nos,panikbete vagyok,tobb orvosnal is voltam,de semmi...se gyogyszer se semmi! nem ertem, ejjel nem tudok aludni semmit, egyszeruen nem kpok levvegot, olyankor ha asitok konyebb de nem mindig sikerul es olyankor is nagyon rossz erzes, mos is nalam 3:21 perc van , es kb erzem hogy meghalok, nem birom ez hogy nm kapok levegot kikeszit, valai?
2015. okt. 24. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A(z elme)betegségeknek van valamiféle genetikai és egyéb kiváltó oka; A genetikádon változtatni nem tudsz, de az egyebeken igen. A szeretet - és önbizalomhiány kompenzálása, a régi negatív élményeken való magad túltevése a legjobb, amit elérhetsz, hogy megold ezt. Emellett a tápanyaghiány fokozza annak az esélyét, hogy valamiféle betegség kialakul, érdemes volna b-vitaminokat, magnéziumot, vasat, omega-3-at nagyobb mennyiségben bevinni. Tudatos önmanipulációval próbáld meg elérni azt, hogy minél inkább azt érezd, gondold, hogy irracionális a "pánikod". Nincs értelme, haszna, olyan kiváltó ok, ami elfogadhatóvá tenné. Próbálkozz a meditációval, javítaná többek közt az önkontrollod szintjét is.
2015. okt. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen fulladásom, de nem pánik betegségtől, hanem ételektől, pl tojástól, krumplitól, kenyértől.

Diétáznom kellett, rizs, hal, csirke, zöldségek...

2015. okt. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Polcold föl a párnát, és legyen éjszakai világítás, hangulatvilágítás (én karácsonyi/mikulás ablakdíszt, fényfüzért karácsinyfafüzért használok)!

Végy macskagyökeres fürdőt, ihatsz macskagyökér, orbáncfű, citromfű teát. És szedjél Nervenpflege nevű gyógynövénykeverék tablettát, erős idegnyugtató, ha 3-mat beveszel alvás előtt. Nappal is szedni kell 3x. 1 db nem erős.

2015. okt. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pánikbetegséggel orvoshoz fordulni kb olyan mint rákkal orvoshoz fordulni.

Nekem már írtál egyszer, de ezt nem említetted.

Én ismerek olyat aki saját maga erejéből kigyógyult belőle egy kis segítséggel a természettől.

Ha szeretnél többet tudni, írj.

2015. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2015. okt. 25. 01:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs neked egy kis asztmád a pánikbetegség mellé? Ja, és olyankor ne ásíts, hanem sóhajts nagyokat, és mélyeket, lassan beszív, benntart, és végül kienged!
2015. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy van-e asztmam , a haziorvosom szerint nincs. De lehet jobb otlet ha megnezetem azt is, es hat nem tudk lassan be lelegezni es benntartani mert egyszeruen nem jon a levego, ugye nem halalos???
2015. okt. 27. 21:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!