Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ri*ancoznak le, ha...

Miért ri*ancoznak le, ha festve van a hajam és ki vagyok sminkelve?

Figyelt kérdés
Erős lenne suliba:szemhéjtus,szemceruza,szempillaspirál?
2015. okt. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:)en is ezt hasznalom+alapozo,puder stb✋
2015. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami ugy nez ki mint egy kacsa, ugy viselkedik mint egy kacsa, olyan hangot ad mint egy kacsa, akkor az kacsa.
2015. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy kérdező?!
2015. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oktalan, nincs összefüggés, amit te csinálsz nem ribanhcra hajazó csak értelmetlen.
2015. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mindegy, hány éves vagy. 13-14 éves lányon a tusvonal azért elég hülyén néz ki, max. a korosztályában egy-két buta, divatmániás lánynak tetszik, amúgy meg koravéníti, és mások meg röhögnek rajta a háta mögött. Ha idősebb, akkor oké. Hajfestésnél is kérdés, milyenre van festve a haj... mert azt, lehet, felszínes vagyok, megértem, ha a sminkhez platinaszőke, k...ás vörös vagy kékesfekete haj járul, vagy csak iszonyat ocsmányan van megcsinálva, és nagyon durva a lenövés, és szoliszökevény a csaj meg Hódi Pamela-utánzatként öltözik, akkor nem mondják úrinőnek.


Amúgy meg sok hülye van, aki azt hiszi, akkor tisztességes csak egy nő, ha nyakig begombolkozva, nem nőies ruhákban jár, nincs rajta egy szál smink se (de még az arcát sem ápolja, nem cicomázkodik), se ékszer, meg a haján nincs festék. Pedig nagyon nem ettől függ.

2015. okt. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a Te korsztályod (gondolom 14-17) mindenkit lekrvz minden szívbaj nélkül.

Ennyi. nem kell ezt túldramatizálni.

2015. okt. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!