Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondolhatott?

Mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

Egy fiúval randiztam és szóba kerültek a jövővel kapcsolatos terveink.Azt mondta: "Nekem 5 éven belül arany életem lesz.Nézd csak meg a mostani generációt.A túlnyomó többségük még írni sem tud,beléjük nevelték a naivitást.Ezekben kéne konkurenciát látnom?Csak teszem amit az értelem diktál,hogy előre juthassak.Nem létezik semmilyen felsőbb erő aminek majd el kellene számolnom".

Értem én,hogy nem túl intelligens a mostani generáció,de hogy tudja ezt kihasználni Ő?Mire gondolhatott?


2015. okt. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, hogy egy ilyen személy van a környezetedben. Jól lát mindent. Nem kell túlbonyolítani, a természetes kiválasztódás óta elszaporodtak a génhulladékok, őket lehet manipulálni, kihasználni, dolgoztatni, elég könnyen. Örülnék, ha nekem legalább 1 ilyen személy lenne a környezetemben.
2015. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy kb. egy hét múlva sz..rik a fejedre. Ez a "Te sokkal többet érdemelsz" tovább fejlesztett verzió.

Nem szemétségből írom, hanem tapasztalatból.

2015. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze van abban valami, amit mond, de azért számomra pl. elég elrettentő is egyben az, hogy neki ekkora a felsőbbrendűség érzése. Ő is ahhoz a generációhoz tartozik valószínűleg, akiket ennyire lenéz és semmibe vesz, és ráadásul túláltalánosít, nyilván nem ő az egyetlen ilyen tökéletes-fantasztikus ember. Engem nagyon taszítana, valószínűleg egy idő után a kapcsolatban is kiütközik, hogy ő az atyaúristen, te meg egy kis szar.
2015. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Xyrot ***** válasza:
Részben igaza van, de számomra ez nagyképűség. Okozhat sokszor meglepetést a kevésbé intelligens ember is, és maradhat alul.
2015. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pénztárcáért 60 IQ-val is elvágják a torkát. Elég ha ezzel az "erővel" számít:)
2015. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a fiú?
2015. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fiú 19 éves.
2015. okt. 20. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!