Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja a lánynak?

Mi baja a lánynak?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány a suliból, arra gondoltam hogy nem futkorászok utána a folyosón napokat, hogy tudjak neki mondani egy sziát (mert másra amúgy sem lenne idő), hanem először facebookon beszélgetek vele pár szót, és utána szervezek egy találkozót.


Hát beszélgettem vele pár szót, igazából nagyon kedves volt, aztán hirtelen a semmiből majdnem konkrétan rákérdezett, hogy nekem mi a hátsószándékom? Mert, hogy neki mindig csak hátsószándékú emberek írnak, akiknek már tökmindegy, csak legyen barátnőjük, meg rengeteg ezzel kapcs. értelmetlen random sz..ságot összehordott.

Én igazából úgy éreztem, hogy azt próbálja elmondani, hogy nem akar barátot, de őszintén ez engem nem teljesen érdekel, mert én egy lánybarátnak is örülnék.


A beszélgetést azzal zártam le, hogy nincs hátsószándékom, ő pedig le'oké'zta.


Majd tegnap megint ráírtam, és Isten nem fog választ adni rá, de nem ír vissza és nem tudom, hogy mi a rákért?!


Online, tegnap is az volt, 13 órája írtam rá, és nem hiszem, hogy "véletlen" nem látta, hogy írtam..


Most mi baja van?

Esküszöm nem értem.

16/F vagyok, ő 15/L.


2015. okt. 18. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondom hogy hagyd a fenébe.
2015. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!