Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy törjem fel ezt a zárat?

Hogy törjem fel ezt a zárat?

Figyelt kérdés

Ma hazahoztam egy hegedűt. Csak be volt csiptetve, nem volt középen bezárva.

Letettem egy biztos helyre, elmentem wc-re és mikor visszajöttem, akkor tatám épp matatott vele, és lecsukta lakatostól-zárastól.

Akitől hoztam annak nincs meg már a kulcsa. Hogy nyissam ki?


[link]


2015. okt. 7. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezel valakit, akinek hasonló tokban van a hegedüje, hogy az ö kulcsával meg lehetne-e próbálni. Igazán nem hiszem, hogy a zár bonyolult lenne, valószínüleg az összeset egy fajra kulcs nyitja.

Ha nincs senki, akkor egy hangszerboltban kérdezd meg, ott vagy van kulcs, amit megvehetsz, vagy ha nincs, akkor beviszed és ök kinyitják neked.

2015. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fentről kirántanám azt a két szöget (vagy szegecset).
2015. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen az a biztos hely ahová letetted. A tatád egyből megtalálta. És elsőként őt kérném meg, hogy ha becsukta, legyen kedves kinyitni...
2015. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!