Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen viselkedés ez szerintet...

Milyen viselkedés ez szerintetek? Rossz dolog?

Figyelt kérdés

Ha valaki meglát a tv-ben valami embert névvel együtt olyant, aki szimpatikus is neki, ellenállhatatlan vágyat érez rá hogy megkeresse facebookon és üzenetet írjon neki?

Mert írogatni akar vele


2015. okt. 7. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteg dolog.
2015. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért?
2015. okt. 7. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdés. Egy bizonyos ember van aki nagyon szimpatikus volt vagy ez rendszeresen előfordul? Ha egy-két ilyen ember van akinek írnál az rendben van. Ha ez rendszeresen előfordul akkor valószínűleg az ismert embereken keresztül vágysz Te magad is ismertségre, feltűnésre. Utóbbi esetben keresd meg magadban miben vagy tehetséges, vagy legalább jó és a saját boldogulásoddal törődj.
2015. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet sokan csinálnak, mert elképzelik azt az embert valamilyennek, és a Facebook valamilyen szintem fent is tartja ezt az illúziót. De a színészeknek, médiaszereplőknek általában azért írnak páran, van aki egyáltalán nem is válaszol. Ezt nem kell rossz néven venni, valószínűleg neked se lenne időd/kedved visszaírni az ezredik embernek, aki azt mondja, hogy szimpatikusnak talált.

Ha kevésbé ismert, akkor több esély van rá, hogy válaszol. Lehet, hogy nem ez a legjobb mód az ismerkedésre, de végül is a való életben is ahhoz mégy oda, aki szimpatikus.

2015. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nekem is van, hogy valakit meglátok, érdekel valamiért és utána nézek a neten.

Fb-on nem szoktam, meg nem is írogatok sehol senkinek, mert hiszen nem ismerem őket, és nyilván nem kíváncsiak rám, mint ezredik "rajongóra".

Szerintem ez csak akkor rossz, ha már mániává válik. Pl. kiakad, hogy nem ír vissza az illető. Azt hiszi, hogy valami kapcsolat lehet köztük. Zaklatja. Vagy rengeteg ilyen embernek ír.

2015. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert vadidegeneknek nem irogatunk.
2015. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne beteg dolog,mindenki ezt csinálná.

Komplexus,nyálas kapaszkodás,nem beszélve arról,hogy jó sok ideje lehet az illetőnek.

2015. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!