Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, mi járhat a...

Haruman kérdése:

Mit gondoltok, mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Tudom, millió ehhez hasonló kérdés van,de mégis érdekelne a véleményetek.Van egy évfolyamtársam,akihez érthetetlen okokból,kissé vonzódom.Igaz, hogy egyfolytában piszkál és kötözködik, de vannak félreérthető pillanatai is, amely eléggé összezavar.Mikor rákérdeztem, hogy mégis miért piszkál, csak elmosolyodott és megsimogatta a fejem.Sokat beszélgetünk,és tényleg jól elvagyunk.Ezen felül, együtt voltunk osztálykiránduáson, és mikor meg akartam nézni valamit a csoporttól külön, hívás nélkül eljött velem.A másik véglet viszont, mikor azzal szivat, hogy tetszem egy másik fiúnak.Mintha valami kerítő lenne, és össze szeretene vele hozni.Összezavar a viselkedése, és már tényleg nem tudom mit gondoljak.Mindketten 16 évesek vagyunk.

2015. okt. 3. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szex, és más semmi. áll a kuki
2015. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"

Mit gondoltok, mi járhat a fejében?

Tudom, millió ehhez hasonló kérdés van,de mégis érdekelne a véleményetek.Van egy évfolyamtársam,akihez érthetetlen okokból,kissé vonzódom.Igaz, hogy egyfolytában piszkál és kötözködik, de vannak félreérthető pillanatai is, amely eléggé összezavar.Mikor rákérdeztem, hogy mégis miért piszkál, csak elmosolyodott és megsimogatta a fejem.Sokat beszélgetünk,és tényleg jól elvagyunk.Ezen felül, együtt voltunk osztálykiránduáson, és mikor meg akartam nézni valamit a csoporttól külön, hívás nélkül eljött velem.A másik véglet viszont, mikor azzal szivat, hogy tetszem egy másik fiúnak.Mintha valami kerítő lenne, és össze szeretene vele hozni.Összezavar a viselkedése, és már tényleg nem tudom mit gondoljak.Mindketten 16 évesek vagyunk."



Te életed te döntésed. Ne idegenektől várj választ.

2015. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arkendor válasza:
Lagyél bátor, kérdezd meg tőle, hogy mit is akar. Talán mondd meg neki, hogy vonzódsz hozzá.. Döntsd el, hogy mit akarsz és azután lépj. Ennyi az egész nem kell túlizgulni. Hajrá!
2015. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!