Nekem már leégne a bőr a képemről, de neki nem?
Figyelt kérdés
Kb. 3 hete adtam kölcsön barátnőmnek egy krémet, azóta többször tettem említést a visszaszolgáltatásra. Nem vette a lapot, úgy tűnik. Engem nem így neveltek és a helyében már nagyon szégyellném magam. Komolyan vannak olyan emberek, akiket nem hat meg a dolog és szeretnek ilyen dolgokkal úgymond tartozni másoknak?2015. szept. 30. 16:37
1/3 anonim válasza:
Te is hibás vagy!A krém szinte olyan,mintha a bugyidat adnád oda.Hiába nyúl bele tiszta kézzel,attól még belevihet egy csomó baktériumot.Én soha nem adnék oda krémet,sminkterméket,rúzst,stb.De te tudod.
2/3 anonim válasza:
Kérd vissza konkrétan, ne lapogat adogass. Miért neked ciki visszakérni, ami a tiéd?
3/3 anonim válasza:
Utatalást nem vesz valaki, azért nem kell rá haragudni. Konkrétan meg kell neki mondani.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!