Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha csórónak érzem...

Normális, ha csórónak érzem magam?

Figyelt kérdés

Rengeteget dolgozom, de nem keresek jól, mivel csak eladó vagyok. Nem éhezek, vagy fázok (jutott belöle elég a múltban), de nem megy jól. Van pár olcsó ruhám, alap sminkfelszerelésem, néhány pár cipöm, és ki is fújt. Albérletben lakok, és úgy fest, ott is fogom leélni az életem.

Ráadásul mindezt külföldön, ahol az alap èletszínvonal hatszor megugorja a hazait, ès minden nap többszáz szerencsésebb korombeli lány tipeg be Chanel táskával a vállán, tökéletesre sminkelve, luxusparfümtöl illatozva.

Én bármennyire is igyekszem, 8 nadrággal és 7 felsövel nem váltom meg a világot, ráadásul munkában meg egyenruha van, és a sminkelést sem viszem túlzásba.

És lenéznek. Amikor szépen megkértem pár fiatalt, hátra üljenek, mert elöl felmostam, és még vizes, röhögve végigtaposták az egészet. Vagy ma reggel, mikor a szemeteszsákot cseréltem, és kiesett pàr papírlap két nem túl intelligens egyén majd megfulladt a röhögéstöl.

Annyi pénzünk nem volt odahaza, hogy a kollégiumot az egyetemen fizessük, hiába jártam támogatott szakra, így itt vagyok 22 évesen diploma nélkül.


Normális, ha csórónak érzem magam?


2015. szept. 30. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mindig is erdekelt, hogy aki ennyi nyelven tud es nem csak mondja, az hogy nem tudja ezt kihasznalni. Plane kulfoldon.


En csak par evvel vagyok idosebb nalad, de mar tul vagyok a ruha-cipo-parfum rozsaszinfelhon. Sokkal fontosabb celjaim vannak, es el is erem majd oket.


Hozzaallas kerdese az egesz. Az is, hogy csoronak erzed-e magad vagy sem.

2015. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hmm, egy bölcsész villanyszerelőlány? Érdekesen hangzik, nem mondom. :-)
2015. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nálam jobban élsz, pedig én diplomás vagyok.
2015. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ennyi nyelven beszélsz es eladó vagy , igy már Budapesten is találhatnal jó állást ami jól fizet es mellette meg fordíthatnal is. Simán meglenne a havi 300 ezred amiből mar Budapesten elég jól élsz és tudnál bérelni egy garzonlakást es maradna meg pénzed parfümere meg ruha cipőre is. Milyen nyelven beszélsz?
2015. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én írtam a villanyszerelőt, de akkor még nem láttam, hogy 6 nyelven beszélsz!


Ezzel a tudással bárhol megállod a helyet még diploma nélkül is, ha viszont ehez csinálnál egy pénzügyi vagy egy gazdaság informatikai diplomát, akkor tiéd lenne a világ

2015. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tudom ki vagy, bár nyilván ezt nem fogod felvállalni. Van egy lányzó az oldalon aki időnként kitesz egy kérdést arról, hogy ő külföldön nyomorog, pedig 6 nyelven beszél. Már próbáltam veled kapcsolatba lépni, segíteni, persze nem reagáltál. Szerintem kamu, ne haragudj...
2015. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ahh igen, a 30 éves, munkanélküli barátjával, meg a többi. Szerintem nem kamuzik, csak valami lelki defektje van, mindig sír, mindig tanácsot kér, aztán sohasem változtat. Pszichológus kellene szegénynek, hogy merjen továbblépni.
2015. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jól van, végül is lehet egy nő is villanyszerelő, nem azért mondtam... Emancipált világot élünk, bármi elképzelhető... Akkor, ha lelki problémája van ne bántsuk, hanem próbáljuk inkább megérteni és kitalálni hogyan lehetne segíteni Neki. Mondjuk, ha nem is válaszolsz, kedves kérdező, akkor nehéz lesz...
2015. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
6 nyelven beszél de beáll eladónak ... :DD tehetetlen!
2015. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Magyarországon élsz. = Csóró vagy.

Na és?

Nem a pénz számít egyedül. De szükség van rá.

2015. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!