Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állati kérdés! Nők, nektek...

Állati kérdés! Nők, nektek melyik pasi jönne be ezek közül?

Figyelt kérdés
Adott két külsőre neked tetsző pasi, belsőre nem ismered őket. Az egyiknek van egy látszólag jól nevelt harci kutyája. A másik otthon macskát, nyulat, vagy kis rágcsálót tart. Melyik pasit szeretnéd megismerni ha csak ennyit tudsz róluk? És miért pont azt?
2015. szept. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt amelyik macskát tart és azért, mert én a macskákat szeretem, a kutyákat meg nem.
2015. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

A kutyás

Nem írom meg,hogy miért :)

2015. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kutyás, imádom a kutyákat (meg persze a macskákat is, de a kutyákat jobban)

egyébként a páromnak macskája van, nekem meg kutyám, szóval jó párt alkotunk :D

2015. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A macskásat, mert félek a harci kutyáktól, nem érezném jól magam nála, valamint imádom a macskákat és a macskát szerető fiúkat.
2015. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
A kutyás, mert nem szeretem a macskákat, vagy a butácskább állatokat, mint nyulak, de mellé allergiás is vagyok rájuk. De az a kutya legyen jól megnevelve, hogy ne kelljen félnem tőle.
2015. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Öh... ez alapján nem tudok választani, de azt kizártnak tartom, hogy amúgy ugyan olyanok. Klónok ezek a pasik, vagy mi?

Én special a kutyákat jobban szeretem, de nagyon nem bírom a "harcikutyázást". Kikophatna már a nyelvből ez a hülyeség. Na ha ő így írná le, az nem lenne szimpatikus. Amerikai pitbull? Stafford? Milyen fajta? Mert a harcikutya az nekem a fajta nélküli nagydarab keverék, amit Orsós Rikárdó meg Kalányos Dzsulián harcoltat, ha elfogyott a segílyke.

2015. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
A jól nevelt kutyásat. Azért, mert nekem is kutyám van és tudom, hogy csak egy magabiztos, higgadt, türelmes ember tud normálisan kutyát nevelni. A kutya fajtája tök mindegy, felőlem lehet kaukázusi medveölőtől kezdve akár szobacirkálóig bármi, annak nincs jelentősége.
2015. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha látszólag jól nevelt, az nem harcikutya. Legfeljebb olyan kutya, amilyen fajtát régen a primitv barmok egymásra (vagy más állatra) usztottak.

Én a kutyásat ismerném meg, mert jobban szeretem a kutyákat. De tulajdonképpen a macskát meg az egyéb ellen sincs semmi kifogásom, azokat is imádom.

2015. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát perszehogy a kutyássat. Imádom a kutyákat. :)
2015. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!