Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden ember másnak halja a...

Minden ember másnak halja a hangját?

Figyelt kérdés
Ugy értem mindenki aki halja pl telefonról a saját hangját az eltorzítva hallja utana?
2015. szept. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én a többiek nevében nem nyilatkozhatok, de én például mindig elborzadok, ha visszahallom magam egy videó -vagy hangfelvételen. Amikor beszélek, egyáltalán nem érzem olyan mélynek a hangomat, mint amilyen valójában és szerintem nem is illik hozzám.

21/F

2015. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah amikor telefonon visszhangzik a hangom, és hallom, én is elszörnyülködök, és nem hiszem el, h ez tényleg za én hangom?? de am telefonban nagyon más az ember hangja, na de akkor is....
2015. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jajhj..elég egy hangfelvétel vagy egy videó....és azt gondolom, ez "ezmegkiezz" meg "nehogymár ilyen hangoom legyeeen"..pedig sokak szerint szép.
2015. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyesen: hallja.

Igen, mindenki másnak hallja a saját hangját, csak azt nem értem, miért.

2015. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másnak hallja. Emlékszem, amikor call centerben dolgoztam és visszahallgattuk magunkat, mindenki ki volt akadva, hogy ne már, ilyen szar a hangunk? :D
2015. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!