Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az gond, ha én...

Szerintetek az gond, ha én lenézem azt az embert aki cigizik?

Figyelt kérdés
Legyen az bárki, mert tudom,hogy nincs annyi önkontrollja, hogy letegye.
2015. szept. 20. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mondhatni szenvedélybeteg és nem tud rajta úrrá lenni.

Ezért lenézni bizony gond...

2015. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább tudatlanság a részedről. Ahhoz hasonlónak tartalak, akik pszichológia betegségeket csak nyavalygásnak tartanak. Náluk valamennyivel talán jobb vagy.
2015. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz vagy ha te ilyen alapon nézel le embereket. Mondom ezt nem dohányzóként.
2015. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert teszek a véleményedre. Miért gondolod, hogy bárkinek is iránymutató lenne?
2015. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel le lehet nézni a kövéreket,mert nem fogynak le... Le lehet nézni a vékonyakat,mert miért nem híznak.. Le lehet nézni a rockereket mert nem rendes zenét hallgatnak.. Lenézheted a buz*kat csak mert buz*k... Nem tudom neked kérdező mi bajod a dohányosokkal... Ez kb olyan mintha asztmondanam hogy lenézem az összes "átlagtól" eltérő embert...
2015. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is lenézem és utálom őket. Nekik az a betegségük, hogy nem tudják letenni azt a szart, nekem meg az, hogy nem tudom nem utálni őket
2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondnak nem gond, csak gáz vagy.
2015. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, de ha párkapcsolatot keresek, alapból cigissel nem ismerkedem.
2015. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#1 Lehet mondani, hogy nem tudják letenni, mert erős pszichológiai és fizikai függőséget alakít ki, de a rászokáshoz a függőségnek semmi köze nem volt...
2023. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!