Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az erősen...

Mit gondoltok az erősen melankolikus lányokról? 15/L

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Mivel nem kategorizálom az embereket, így ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, csak másképp gondolkodnak, viselkednek néha. Ennyi.

Én is "melankólikus" vagyok, csak nem lány. Inkább vagyok zsibbadt, leállt, lehangolt, de ez nem azt jelenti hogy az egész életemet rossz kedvben töltöm el, vagy hogy ezt ráaggatom másra.

2015. szept. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 opened paradise ***** válasza:
Semmi rosszat.
2015. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

azt,hogy a legtöbb esetben lusták is mellé.

ebből meg adódik,hogy nem edzenek,ezért vagy csoffatag a testük,vagy hájas.

2015. szept. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Természetesen ez is emberfüggő. Ha egy kövér igénytelen iskolás gyerekről van szó, akkor azt gondolnám magamban, hogy de lusta, miért nem változtat magán és a szülei is biztosan nem normálisak. De ha meglátnék egy ehhez hasonló szende kis csajt, akkor szívesen megvigasztalnám és mindenben segítenék neki. [link]
2015. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
nincs különösebb véleményem róluk :)) mindenki azt csinál, amit akar.
2015. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy jó szex kell nekik, méghozzá tőlem.
2015. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is az vagyok, és szeretem is őket. A melankólia nem feltétlen azt jelenti, hogy valaki az életét negatívan és szomorúan éli le. Ez inkább személyiségjegy, mint ahogy más meg nagyon extrovertált, vidám ember.
2015. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!