Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mitgondoltok egy olyan...

Ti mitgondoltok egy olyan 15éves lányról, aki szinte már dicsekszik avval, hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem szűz, nem is akkora gond, de hogy dicsekszik vele, az eléggé szánalmas.
2015. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az o dolga, ha neki ez oromet okoz akkor oke, de kesobb hatrany lesz, banni fogja. En igazabol sajnalom az ilyen kislanyokat mert nem tudjak, milyen kart is okoztak ezzel maguknak. Na, de ez is az o dolguk.
2015. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kis *u*v*.
2015. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Majdnem azt akartam leírni szó szerint mint #1 :o


Tényleg nem gond ez amúgy, de a dicsekvés már nem tartozik a jó tulajdonságokhoz..

2015. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
R**b***
2015. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy nem szűz... Oké, nagyanyám is megmondta, hogy az ő kistinikorában sem maguktól rezegtek azok a szénaboglyák. De a saját szexuális élet mindenkinek a magánügye, ami csak azokra az emberekre tartozik, akik részt vettek benne. Szóval EZ UTÓBBI MIATT egy kis ribinek gondolom. De nem baj, most még reklámozza, később nem győzi majd tagadni, úgyis ő issza majd meg ennek a levét.
2015. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy fél mondat kimaradt:


* akik részt vettek benne, nem szokás mindenkinek eldicsekedni vele.

2015. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem az embereket hogy azt mondják "kárt tesznek magukban a kislányok" Ugyan mi baja lenne? Akarta,védekezett,keféltek...Én is 14 voltam mikor lefeküdtem a barátommal,mégse lett bajom,nem tettem kárt magamban,nem éreztem sose hogy kevesebb lennék azoknál akik még 20+ évesen is szüzek.
2015. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

"Nem értem az embereket hogy azt mondják "kárt tesznek magukban a kislányok" Ugyan mi baja lenne?"


Jogos. A szexeléssel nincs gond, viszont aki dicsekedik vele, az azért teszi, mert többnek érzi magát, csak azért mert nem szűz. Ez viszont szánalmas.



".Én is 14 voltam mikor lefeküdtem a barátommal,mégse lett bajom,nem tettem kárt magamban,nem éreztem sose hogy kevesebb lennék azoknál akik még 20+ évesen is szüzek."


Nem, nem vagy kevesebb. De remélem, többnek se hiszed magad emiatt.

2015. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Nem érted. Nem a szexszel tesz magában kárt, hanem azzal, hogy minden jöttmentnek eldicsekszik vele, holott senkinek semmi köze hozzá.
2015. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!