Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan a facebook rendszeré...

Van olyan a facebook rendszerén belűl, hogy valaki nem tud egy másik embert ismét jelölni?

Figyelt kérdés
Ez úgy történt,hogy akaratlanul töröltem valakit,akitNem kellett volna. Azóta én ismét jelöltem az illetőt.Ő azt írta legutóbb, hogy nem engedi neki a rendszer , hogy vissza jelöljön enem.

#Facebook #vissza igazolàs
2015. szept. 10. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. Lehet, hogy pár nap múlva engedi, hibák szoktak lenni, de az is lehet, hogy kamu.
2015. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2015. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy történt a dolog, hogy véletlenül töröltem egy illetőt az ismerőseim közül. De amint eszre vettem azonnal vissza is jelöltem. De o azt felelte, latja bejelöltem, de neki valamiért nem működik a vissza jelölő gomb.van ilyen? Azt írta meg kérdezi a facebookot, hogy miért nem akar sikerülni neki a vissza igazolásom.
2015. szept. 11. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Hazudik.
2015. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ertettuk elsore is.


De nem ismetlem meg magam en is, ha nem.gond

2015. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!