Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ennek az oka?

Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban tök jó kedvem van, röhögök a többiekkel, a másikban viszont minden ok nélkül lehangolt és zárkózott leszek, nem találom a helyem, magamban akarok kicsit lenni.

Gyakran tapasztalom magamon és nem tudom mi ennek az oka.

Alapjáraton vidám ember vagyok, pozitív életfelfogással, viszont megvan a magam kis társasága, akikkel szeretek lenni, másokkal több idő, hogy megbarátkozzak.Ha viszont ismerkedni kell nyitott és érdeklődő vagyok, csak nem bízom annyira az emberekben, hogy mindenkivel lepacsizzak nagyon hamar.Ha viszont barátot találok az egy életre a barátom lesz.

De ez a lehangoltság, bezárkózottság gyakran előjön és foglamam sincs mit tehetenék ellene.


2015. aug. 31. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy bipoláris depressziód van. Olvass utána, mik a tünetei, mennyire illenek rád. Ha már legalább fél éve tart ez, akkor érdemes szakemberhez elmenned. Nekem is hasonló tünetekkel kezdődött, de nem vettem komolyan, csak a végső szakaszban mentem el pszichiáterhez. Nem érdemes addig várni.
2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!