Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak furcsának?

Miért tartanak furcsának?

Figyelt kérdés

Külsőre teljesen átlagos lány vagyok, nincs rajtam semmi kirívóan szép vagy csúnya.

Kedves szoktam lenni, pozitív és közvetlen, szeretek hülyéskedni, de ugye az emberek nagy része ilyen.

Erre sokaktól kapok olyanokat már kisgyerek koromtól, hogy van bennem valami különleges és fura.

Már 8 évesen mondták a suliban, hogy "Te nagyon titokzatos vagy, tudsz róla?"

Egyszer egy srác kérdezte, melyik dimenzióból jöttem, azt hittem, csak bókolni akar. De azóta már sokaktól hallottam ugyanezt, sőt, még itt az oldalon is (fiútól és lánytól is), hogy van bennem valami nem evilági.

Egy fiúbarátom is mondta a napokban, hihetetlen jól érzi magát a közelemben, olyan, mintha mindigis ismert volna.

A külsőmből egyedül a szemeimet dicsérik, de azt rengetegen.


Én miért nem látom ezt a különlegességet, ha mindenki mondja?


2015. júl. 23. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Na lassam a szemeidet :D


Amugy lehet nem nyilsz meg masok elott, es azert mondjak rad, hogy titokzatos vagy. Az, hogy van benned valami nem evilagi, azt ennyibol nehezen lehet megitelni.

2015. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Most ezt komolyan kérdezed? Vagy csak szeretnéd ha mi is hízelegnénk neked? Egy olyan embertől kérdezd meg aki furcsának tart, olyantól akiben megbízol és őszinte veled.
2015. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
De lehet, hogy csak simán sunyi vagy és így próbálják közölni veled. Te vagy az osztály csodabogara, na. Minden huszadik iskolás ilyen.
2015. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a furcsa.

Meg most úgy őszintén... Ebből hogyan állapítsuk meg? Nem ismerünk (gondolom).

2015. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!