Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan bizonytalan ember...

Olyan bizonytalan ember vagyok hogyan tudnék megerősödni?

Figyelt kérdés

Mindig mások irányítására van szükségem, bár önfejű vagyok magam szeretném a dolgaimat intézni valahogy mindig szükség van mások segítségére irányítására.

27 éves vagyok mégis egy bizonytalan nő.



2015. júl. 18. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg? Lehet rajta változtatni, egy mondatban nehéz leírni hogyan, ez egy folyamat.
2015. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, beszélhetünk
2015. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legrosszabb párosítás de egyben aranyos is.

Általában ilyenkor egy határozott de roppant figyelmes és szerető férfire lenne szükség, aki segít és bíztat.


Megoldani úgy tudod, hogy: Ha valamit eldöntesz azt végig csinálod, és hiába tudod, hogy segítség kell nem veszed igénybe hanem csak saját magadra fogsz támaszkodni. Nem árulok el nagy titkot, sokszor fogsz csalódni magadba, de ehhez idő kell, hogy határozott legyél.


ui: Nem mindig rossz, hogy mások segítségére szorulsz, ha te is kölcsönösen segítesz nekik.

2015. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod, hogy miben lehet sikerélményed, miben vagy annyira jó, hogy pozitív visszajelzéseket kaphass. Ez olyan, mint mikor a gyerek járni tanul, először sokáig gyakorol kapaszkodva és csak utána mer elindulni egyedül. :) Plusz gondold végig, hogy mitől félsz, mi gátolja azt, hogy önálló legyél.
2015. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!