Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogyan távolítsam el?

Mit tegyek, hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
A nővérem csávójáról van szó.. Egy senki házi. Nem olyan rég ide hozta a barátait(?!) öccse meg még csaj.. Az egyik csaj cigány a masikon meg látszik..de az is az,mert rusnya.. Biztos,hogy benne meg az öccsében is van cigányság.. Nővérem is el cigányosodik tiszta szánalmas,tönkre ment a csalad rendesen,odáig süllyed a nővérem,hogy cigányokat " hoz ide" nem bírom én ezt! Ezt egy olyan környék,ahol nem laknak cigányok és nem is járkálnak.. Nem bírom ezt tovább egyszer el kap úgy az ideg,hogy kinyírom azt az élősködőt!
2015. júl. 4. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy nagyon nehéz kérdés és elég nagy probléma. Én nem lennék a te helyedben, nekem húgom van.

Sajnos sok lelki problémás lány esetében találkozok ilyennel, vagy csak a nevelés hiánya.


Lehet, hogy rajta már nem tudsz változtatni. Én a te helyedben, ha érett vagy rá, vagy felnőtt vagy, kialakítanék egy teljesen más környezetet magamnak, keresnék egy normális párt, és vele alakítanám a jövőmet. Később akár gyerekek is. Szerintem ha kitűzöl magad elé egy ilyen célt, enyhülni fog a nyomás.

Alakíts ki magadnak egy másik miliőt/környezetet.

2015. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21 vagyok.. És én lakom itt! Nem az a cigánycsőcselék! Nem engedem át a házat,nem én leszek az,aki innen el megy.. Ez már legalább 10 éves probléma de kb az utóbbi 1-2 évben lett ennyire elviselheteten..

Az én családom jobb anyagi helyzetben él, nem vagyunk gazdagok,de jobbn élünk,mint az putris család.. Nővérem meg nem ment volt oda lakni.. És a jelenlegi " vendégek" esetében sem látszik az,hogy mennyire vágyott volna rájuk.. Hát még én.. !

Az az élősködő meg úgy gondolja,hogy kedve szerint azt tesz itt,amit akar.. Mint pl ez a cigány gyülekezet.. Ha az énnevemn lenne a ház biztos,hogy egytől egyig minden ilyet eltakarítanék!

Néha úgy érzem,hogy élni sem akarok,de aztán rájövök,ha kell akkor ebbe a napi szintű háborúba haljak bele. Nem adom csak úgy fel!

Sokat gondolkodtam,hogy elkéne költözni, de nem teszem megert ilyenkor is itt lebeg előttem,hogy itt én lakom és nem az a senki élősködò,nem adom át a lehetòséget a jóra. Ha kellmindenap megkeserítem a napokat.

2015. júl. 4. 21:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Régebben olyan jó család voltunk,de amióta ez meg jelent tönkre tesz mindent.. Én is teljesen meg változtam,sokazr em iserek magamra,ugy érzem,hogy bármit megtudnék tenni,mint egy olyan ember,akinek nagy hatalma van..

Eznem jó,higy mindenki külön uton jár ..az idő múlik és nem lehwt vissza fordítani,ami elmúlik az elmúlik,ha elköltözöm,akkor úgy érzem az is egy olyan pont,hogy távolság kieső idő ,távol a családtól! Még inkább egymástól való eltávolodás.. Most talán így gondolom,bár ha az ember házas lesz gyerekei lesznek, akkor elköltözik..

Én azt szeretném,ha újra olyan lenne a család,mint régen és mindenki boldog lenne. Más családoknál ez tud működni.

2015. júl. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!