Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tegyek vagy,...

Szerintetek mit tegyek vagy, hogyan kezeljem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú osztálytársam ,aki ha feltesznek nekem egy kérdést rögtön megválaszoja .Konkrétabban a matektanárnő megkérdezte hova megyek tovább egyetemre ő meg erre rögtön megválaszolja (fura volt ,mert baromira nem érdekli kivel mi van meg mit csinál,ezt kb 1,5 hónapja beszéltük az osztályba).Többször észrevettem már,hogy bámul ami elléggé idegesítő.Meg ,ha kérdeznek tőlem valamit az osztálytársak látszik rajta hogy figyeli mit válaszolok rá.Szerintetek hogyan kezeljem ,mert nagyon zavar vagy hogyan beszéljem,ezt meg vele ,hogy ez engem zavar?Volt esetleg valakinek ilyen ?Vagy van valami ami miatt ezt csinálja ,mert más lánnyal az osztályból nem viselkedik így.
2015. febr. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már észre.. bejössz neki.
2015. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az 1-esnek igaza van, tuti, hogy bejössz neki.
2015. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem higy bejönnék neki,mert nincsen bennem semmi olyan ami megfogna egy pasit ,ő meg mondjuk 10\9és fél vagy a "szerelem" tényleg vak ?
2015. febr. 15. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert te azt gondolod magadról, hogy nincs benned semmi olyan ami megfogna egy pasit.. az a saját véleményed, de ő másképp látja. Szóval bejössz neki.
2015. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:D
2015. febr. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!