Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Imadok vasarolni. Ez normalis?...

Imadok vasarolni. Ez normalis? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Napi szinten vasarolok. Igazabol, ha osszegyujtottem valamennyi penzt akkor valami olyat veszek, amit mar regota akartam de meg nem volt ra lehetosegem megvenni. Ha viszont csak par szaz ft van nalam akkor tok mindegy h mi az, csak vegyek valamit, az a lenyeg. Altalaban 2 napig birom ki, hogy ne vegyek semmit, de utana muszaj vennem valamit. Meg ha gazdagok lennenk, ezzel nem is lenne gond, na de nem vagyunk azok, en meg meg el is koltom a penzem.. Nem tudom, hogy hogy szokjak le errol. Ha jo kedvem van akkor azert vasarolok, ha rossz akkor meg azert. Mar neha azt hiszem, hogy sosem fog elmulni a vasarlas iranti vagyam, de ha igy haladok akkor nem sok eselye van annak, hogy felnott koromba meg tudol elni. :O 15/L
2015. febr. 10. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Fordulj kicsit befelé, és keresd meg, mi az az űr ott mélyen belül, amit a vásárlással akarsz betömni

Hidd el, van valami, akkor is, a nem akarod beismerni önmagadnak sem

2015. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!