Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 34 eves ferfikent nem ciki...

34 eves ferfikent nem ciki minden heten 1x kiirni, hogy hol van?

Figyelt kérdés
Kb minden heten 1x kiirja, ha gyurni megy, ha inni megy azt is kiirja, ha a KFC-be megy, arrol szinten tudni kell, ha diszkoba megy, akkor azt meg azok irjak ki, akikkel megy.
2015. febr. 3. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manapság 10-ből 9 ember kirak a kajájáról is egy képet. Én már csak azt várom, hogy a végtermékről mikor lesz divat posztolni... :)
2015. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem minden korosztályban gázos ilyesmit kiírni. De le tudsz róla iratkozni, ha zavar és akkor nem jelennek meg a kiírásai a hírfolyamon.


Egyébként az ilyeneket nagyon szeretik a munkahelyi HR-esek meg a főnökök, főleg, hogy ha helyszín is meg van adva. Pl. ha a csávó elmegy betegszabira és kiírja, hogy "Irány a kondi! itt: Sugár Fitness", akkor ne csodálkozzon majd, ha szétrúgják a hátsóját :D

2015. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga.

Ha zavar, iratkozz le róla.

2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten gáz.
2015. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt általában a magyar vagy külföldi "celebek" szokták, de sosem az illető kezeli az oldalt hanem egy embere.

Ha meg csak egy sima "átlag" ember csinálja annak csak egyszerűen feltűnési mániája van...

2015. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Facebook-on?Miért volna gáz.Ez a bejelentkezés a haveroknak szól-hogy jöjjenek,ha ráérnek. Ha zavar,ne kövesd az illetőt.
2015. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha erre azt írnám , hogy ciki, ez pontosan azt jelentené, hogy ha én csinálnék ilyet akkor az nekem lenne ciki.

Valójában nincs olyan , hogy "34 éves férfiként ciki".

Ha kívülről látok valamit és arra azt mondom , hogy ciki,az egyértelműen az én látásmódomat illetve a korlátaimat tükrözi, tehát nekem ciki,..... valószínű, hogy nagyon sok embernek ugyanaz nem lesz ciki.

2015. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ezt csinálja,teljesen mindegy hány éves. A f aszom se kíváncsi rájuk,töröltem a face-m.Tedd ezt te is! :)
2015. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Életkortól és nemtől függetlenül is ciki.Én csak sajnálni tudom az ilyen embereket.
2015. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hétköznapi embertől nagyon ciki... Gondolom a szátok meg celebek kezdték aztán a senkikre is átterjedt... De senki nem fogja fel, hogy rohadtul senkit nem érdekel? Ha jóba vagyok valakivel akkor leírja, hogy hova megy ha épp beszélek, ha nem akkor meg utólag elmondja ennyi. Ami meg nem olyan, mint hogy megy gyúrni hát az meg pláne ki a f#szt érdekel... Bár hogy is próbálok erre rájönni, mindenhogy gáz.
2015. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!