Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a videó játékokr...

Mit gondoltok a videó játékokról és azokról, akik játszanak velük?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Videojátékokról, elnézést. :D
2015. jan. 15. 13:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a videójátékokkal, amíg az ember helyén tudja kezelni a dolgokat, azaz nem éli meg valóságként, a korának megfelelő játékokkal játszik, nem hanyagolja el a kötelességeit,stb. Ha így van, akkor szerintem ugyanolyan kikapcsolódás mint az olvasás, a horgolás, a maszturbálás, a sütés-főzés, a kutyázás,stb.
2015. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés, ugyan mit gondolnék róluk? Szoktak videojátékokkal játszani.
2015. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a legtöbbet, én is játszom. Azokról az emberekről, akik videojátékoznak pedig nincs külön véleményem. Köztük is vannak okos, jó emberek és vannak emberileg nulla személyek. A játéktól nem lesz több vagy kevesebb az ember..
2015. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdés így értelmetlen. Ha arra célzol hogy egész nap vagy szabadidejében mást se csinál, csak ezekkel játszik, akkor annyi, hogy infantilis és/vagy megszállott informatikus.
2015. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem vetem meg azt akinek ez a hobbija,amig ez nem megy valaminek a rovasara,amig a helyen tudja kezelni.en imadok olvasni de ha dolgom van nem a konyv AZ elso,Amig valaki nem reggeltol estig jatszik munka es csalad helyett,vagy esetleg a tanulas rovasara,addig szerintem nincs vele gond..
2015. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, rosszul tettem fel a kérdést, de már mindegy.

Igazából arra gondoltam, hogy ti elítélitek-e/gyerekesnek tartjátok-e azt, ha valaki játszik (legyen az 15 vagy 45 éves) mivel nagyon sok ember vélekedik így Magyarországon.

Az ötletet meg az adta, hogy ma egy ismerősömmel úgynevezett vitába keveredtem, mert szerinte hobbiként is hülyeség játszani, mert "nem csinálsz semmit"


Természetesen nem azokra gondoltam, akik napi két napot játszanak, hanem azokra, akik hobbiként űzik. :)

2015. jan. 15. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit, mindig is többféle ember volt. Mindegyik ez alapján tartja hülyének a másikat, és okosnak önmagát.

Semelyik hobbinak nincs igazából értelme.

Bár kicsit irigylem azokat akiknek annyira izgalmas életük van, hogy nem hiányzik belőle a játék.

2015. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés lol!


Aki emiatt ítél el, azt magasról lesz@rom!

2015. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!