Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik haverom gyökérnek...

Az egyik haverom gyökérnek gondol, mert nem iszom. Voltunk együtt kocsmába és én csak üdítőt ittam, mostanában nem iszom. Ott cikizett, szarul esett. Csajok előtt is beégetett. Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sokkal "égőbb" legyökerezni valakit mert nem iszik, hány évesek vagytok 14?
2014. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keresnék olyan barátokat, akinek ez nem ciki, hanem természetes.
2014. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz**nam, ne hogy mar azert igyal, amikor nem akarsz alkoholt inni, mert vmi f**z azert gondolja magat primanak, mert iszik, es rad akarja eroltetni a hulye velemenyet....csak sajat magat minositette.
2014. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyetemisták vagyunk, nem 14 évesek...
2014. dec. 30. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak viccelődött és túl komolyan vetted?

Mi is mindig csesztetjük egymást a haverokkal ha valaki épp nem iszik, de ez csak amolyan ugratás, senki nem veszi komolyan.

2014. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
minek pazarlod az idődet ilyen emberekre? ha szórakozni akarsz menj el egyedül teaházba ott lehet lányokkal ismerkedni is.
2014. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Keresnék értelmesebb embereket.

Már ha nem csak heccelt, azt mi is szoktuk egymással, de jó esetben mindkét fél leveszi, hogy poén.

Ha meg a csajok szerint ciki, hogy nem iszol... hát nem tudom, én a helyedben igényesebb lennék ebben a tekintetben is. :D

Amúgy meg a legjobb válasz, hogy gyógyszert vettél be, nem iszol rá. Vannak retardáltak, akik nem értik, hogy csak úgy épp nem akar inni az ember. :D

2014. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy neked még van agysejted, ami pusztulni tud.


Mondjuk a csajokról is megvan a véleményem. Én is nő vagyok, és én biztos rájöttem volna a szituációban, hogy a barátod a hülye, és meg is mondtam volna, mi köze hozzá, és mit éget. nehogy már az ő életstílusa legyen egyedül jó. nem vagyok antialkoholista vagy ilyesmi, de nem szeretem, amikor valaki kicsúfol valakit csak azért, hogy igazolja a saját cselekedetét, és mások meg csatlakoznak. Ha legközelebb előfordul, egyszerűen nevezd primitívnek. Nem kedves szó, de beválik.


21/N

2014. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A csajok nem értékelik az alkoholizmus utjára lépő palikat.Lehet nevetnek egyet udvariasságból a poénján,de odaraknak mellé egy nagy mínuszt.Aztán meg a másik fél rovására növelt egó,mindig a gyengeség jele.
2014. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szimpatikus,ha valaki nem áll be a sorba és csinál valamit,csak azért,hogy megfeleljen valakinek,vagy valamilyen elvárásnak.Mivel szinte mindenki kötelezően piál,üdítő az üdítő.
2014. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!