Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélgetéskor mennyire...

Beszélgetéskor mennyire gondoljátok át, hogy mit mondtok? Nekem nem megy. Tudtok tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Adott helyzetben nem tudom mi lenne a jó válasz, csak azt mondom ami éppen eszembe jut az adott témáról.

Otthon mikor átgondolom mit mondtam, rájövök, hogy nem is volt teljesen logikus.

pl A-t mondok, megkérdezik miért? (fogalmam sincs), eszembe jut valami hozzá kapcsolódó és azt kimondom, mikor az lehet hogy az A- ellentéte, vagy is pont a kérdésre a válasz.

Ez a sztori akkor volt mikor azt kérdezték, hogy mi a helyzet egy ismerősömmel? Mit csinál most, mit érez és miért?


Biztos köze van hozzá, hogy régebben ha kérdeztek, csak tőmondatokban vagy szavakban válaszoltam (mert annyira zavarban voltam, hogy szerettem volna minél hamarabb túl lenni a beszélgetésen, meg ugye a válaszon. Nagyon nem szeretek szerepelni...)


Most már kevésbé vagyok zavarban beszélgetéskor, de még mindig nem tudok közben rendesen gondolkozni.


Valami tanács erre?


2014. dec. 22. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
* A- ellentéte, vagy NEM is pont a kérdésre a válasz.
2014. dec. 22. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Utólag javítsd ki magad, ha úgy gondolod hülyeséged mondtál, így megtanulhatod felvállalni lassan magad, azaz tovább léphetsz, ha megy akkor szép lassan felvállalod azt hogy kell egy kis idő míg megrágod a dolgot hogy értelmesen válaszolhass és így tovább.
2014. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átgondolom eléggé, ugyanis sok olyan titkot tudok, amit ha elkottyintanék, akkor sokaknak lenne rossz élete.
2014. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nagyon nehezen tudok ellazulni társaságban, kb semmi nem jut eszembe, le vagyok blokkolva, örülök, ha meg tudok mukkanni valamit :) nagyon szorongós vagyok :(
2014. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!