Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani fiatalok öreg...

A mostani fiatalok öreg korukban tv előtt kötögetés helyett játékokkal fognak játszani?

Figyelt kérdés
Vagy mi lesz szerintetek? Mert én valahogy így képzelem az életem. 30 évesen is imádok játszani, sőt egyre inkább ez tölti ki az életem, mivel már saját pénzből meg is tehetem, hogy játékokat vegyek meg konzolokat. Családot nem akarok, barátaim csak neten vannak, de nehéz elképzelni hogy nyugdíjasan a ps7-en játszom majd a Final Fantasy 34-et mondjuk. :O
2014. nov. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjas kor az a kor, amikor már kimerültek és végre lazíthatnak és szórakozhatnak. Nem azt mondom, hogy Disco-ba menjenek, csak élvezzék a maradék életüket. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy mégiscsak tegyék azt amit szeretnek...
2014. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó esetben felnőtt korodra kinövöd a játékok nagy részét, öreg korodra meg érdekelni sem fognak.


Bár azt el tudom képzelni hogy mindenki neten lóg majd és csetelgetnek egymással :D

2014. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I.B.T. ***** válasza:
49%
ÖREG KORODRA ÚGY EL FOG B**SZODNI A SZEMED, HOGY ÖRÜLNI FOGSZ HA LÁTOD MAJD A TVT!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az öregséggel nem jár bölcsesség, csak valószínűleg annyi idő elég már legalább addig eljutni, hogy a valóban értékes dolgok nem a mentális maszturbáció kategóriájú tevékenységekből születnek.
2014. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!