Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy mikor...

Lucasis kérdése:

Miert van az, hogy mikor olyan emberek kozott vagyok akiket nem ismerek annyira jol mint pl az osztalytasraimat, kicsinek, kevesnek erzem magam?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsaimmal szemben nyitott,vicces,vagyok,de masokkal szemben zarkozott ,es ugymond megjatszom magam.Testalkatom vezna, [de gyurok ami latszik is egy kicsit], es 158 cm magas vok. Nemtudom. Lehet hogy ezert. Az osztalytarsaim szerint viccs, jofej vagyok. Jol nezek ki, es jol oltozkodom. Nagyon szeretek sportolni extrem sportokat meg erosportokat (testepites). De ugy erzem hogy nem tudok kitorni magambol. Pedig nagyon szeretnek baratokat szerezni. Vagyis vannak barataim, osztalyon kivul is, csak azok nagyresze (majdnem az egesz) lany. Szoval annyi lenne a kerdesem hogy szerintetek hogyan tudnek megnyolni a barataim elott, vagy egy kicsit mereszebb lenni a baratszerzesnel?
2014. nov. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisebbsegi erzesedet okozhatja idegenek tarsasagaban az onbizalmatlansagod, erotlenseged. Nem ismered azokat az embereket es ez elbizonytalanit nem tudod hogy kell veluk viselkedni es nem akarsz rossz benyomasokat hagyni bennuk. Az meg hogy foleg lany barataid vannak nem problema sose. Ez a megnyolni ez megnyilni akar lenni? A baratkozas meg idoigenyes, ne siettesd ismerosod lehet sok barat annal kevesebb. Amugy nem ertem a kerdest sok az ellent mondas benne a kerdesben a kevesbe ismert embereket osztalytarsaidnak irod de a kifejtesben mar nyitott es jofej vagy de masokkal nem. Most akkor kicsit nem ertem pls foglald ossze meg 1x
2014. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj bocsi..a kerdesemet rosszul fogalmaztam meg! :D Azt akartam irni hogy masokkal szemben nem vagyok olyan nyitott,de az osztalytarsaimmal szemben igen.
2014. nov. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!